Prodej skončil

3D tiskárna XYZ da Vinci 1.0 Pro 3v1 (Single extruder, Scaner, gravírování, USB, Wifi / Open source, ABS, PLA) - REPAIR

3D tiskárna XYZ da Vinci 1.0 Pro 3v1 (Single extruder, Scaner, gravírování, USB, Wifi / Open source, ABS, PLA) - REPAIR
3D tiskárna XYZ da Vinci 1.0 Pro 3v1 (Single extruder, Scaner, gravírování, USB, Wifi / Open source, ABS, PLA) - REPAIR 3D tiskárna XYZ da Vinci 1.0 Pro 3v1 (Single extruder, Scaner, gravírování, USB, Wifi / Open source, ABS, PLA) - REPAIR 3D tiskárna XYZ da Vinci 1.0 Pro 3v1 (Single extruder, Scaner, gravírování, USB, Wifi / Open source, ABS, PLA) - REPAIR

Obj. číslo

3408686

OEM

3F1ASXEU01K

VýrobceXYZ
Věrnostní body1193
Nakupte ještě za 1 499 Kč a máte dopravu zdarma.
Technické parametry
Shop roku 2019

Popis a parametry

3D tiskárny už dávno nejsou jen záležitostí specializované výroby a technologických laboratoří. Pomalu ale jistě se začínají rozšiřovat do domácností, dílen a malých i středních firem a stávají se jejich užitečnou a často už neodmyslitelnou součástí.

3D tiskárna 3D tiskárna XYZ da Vinci 1.0 Pro 3v1 (Single extruder, Scaner, gravírování, USB, Wifi / Open source, ABS, PLA) - REPAIR je skvělou volbou nejen pro všechny nadšence do moderních technologií, ale i pro kutily a modeláře. Pomocí tohoto přístroje dokážete vyrobit nač si vzpomenete – od dekorací a šperků, přes hračky, po náhradní díly.

3D tiskárna 3D tiskárna XYZ da Vinci 1.0 Pro 3v1 (Single extruder, Scaner, gravírování, USB, Wifi / Open source, ABS, PLA) - REPAIR využívá k vytváření trojrozměrných objektů technologii FDM, často označovanou i jako FFF. Jedná se o nejrozšířenější technologii 3D tisku (alespoň v případě stolních 3D tiskáren), která funguje na principu natavování materiálu ve formě plastové struny, tzv. filamentu. Tisková hlava tiskárny pak vrstvu po vrstvě tiskne trojrozměrný objekt na základě digitálního 3D modelu, který jí byl zadán prostřednictvím počítače. Jedná se o nejlevnější technologii 3D tisku, což je jeden z důvodů, proč je tolik rozšířená.

Tiskový materiál

Tiskárna 3D tiskárna XYZ da Vinci 1.0 Pro 3v1 (Single extruder, Scaner, gravírování, USB, Wifi / Open source, ABS, PLA) - REPAIR využívá k výrobě 3D objektů filament z následujících materiálů:

ABS

ABS je hojně využívány materiál využívaný v 3D tisku technologií FDM/FFF. Je snadno opracovatelný, rezistentní vůči nízkým i vysokým teplotám, tuhý a pevný a odolný vůči mechanickému poškození. Díky svým vlastnostem je vhodný pro výrobu funkčních prototypů i nástrojů a pomůcek pro běžné používání.

PLA

Jedná se o velmi oblíbený materiál pro uživatelský 3D tisk technologií FDM/FFF. Vyrábí se z kukuřičného, nebo bramborového škrobu, případně z cukrové třtiny a je plně biologicky odbouratelný. Jeho nevýhodou je tendence pohlcovat vzdušnou vlhkost, což vyžaduje zajistit suché prostředí pro skladování. Výrobky z PLA jsou pevné, materiál se při tavení nekroutí a nehrozí tak riziko deformace fyzického 3D modelu.

 

Poměrně mladá tchajwanská značka XYZPrinting byla založena teprve v roce 2013. Díky svým dostupným stolním 3D tiskárnám je dnes známá po celém světě. V poslední době se začal tento výrobce zaměřovat i na profesionální 3D tiskárny a krom technologie FDM, představil i stroje využívající k 3D tisku technologií SLS a DLP.

Nákupem 3D tiskárny 3D tiskárna XYZ da Vinci 1.0 Pro 3v1 (Single extruder, Scaner, gravírování, USB, Wifi / Open source, ABS, PLA) - REPAIR získáte 1193 věrnostních bodů, které můžete využít jako slevu na příští nákup v našem e-shopu TonerPartner.

Věděli jste, že registrovaní zákazníci mají u nás výhodu a získají dopravu ZDARMA už při objednávce nad 749 KČ? Neregistrovaní zákazníci získávají dopravu ZDARMA při objednávce nad 1499 Kč. Zaregistrujte se a získejte další výhody od TonerPartner!

Technické parametry

 • Výrobce: XYZ
 • Rozhraní: USB 2.0
 • Produkt: 3D tiskárna
 • Technologie 3D tisku: FDM
 • Počet barev (tiskových hlav): 1
 • Tiskový materiál: ABS
 • Tiskový materiál: PLA
 • Rozlišení tisku: 0.1 mm
Nevíte si rady? Pomůžeme vám.
Zuzka Rádce pro výběr
Chci se zeptat
Volný pád

Technické parametry produktu 3D tiskárna XYZ da Vinci 1.0 Pro 3v1 (Single extruder, Scaner, gravírování, USB, Wifi / Open source, ABS, PLA) - REPAIR

 • Výrobce: XYZ
 • Rozhraní: USB 2.0
 • Produkt: 3D tiskárna
 • Technologie 3D tisku: FDM
 • Počet barev (tiskových hlav): 1
 • Tiskový materiál: ABS
 • Tiskový materiál: PLA
 • Rozlišení tisku: 0.1 mm
Doprava zdarmapro přihlášené zákazníky již od 749 Kč!
Doručení do druhého dneJsme fakt rychlí
Doživotní záruka na náplněNašemu zboží prostě věříme
Garance proti poškození tiskárnyKdyž se něco stane, je to na nás