Canon dokumentový skener imageFORMULA DR-C225W II

Canon dokumentový skener imageFORMULA DR-C225W II
Canon dokumentový skener imageFORMULA DR-C225W II Canon dokumentový skener imageFORMULA DR-C225W II

Obj. číslo

3543458

OEM

EM3259C003

VýrobceCanon
FunkceAutomatické oboustranné skenování
Věrnostní body1346

Hodnocení

12345
Skladem, v úterý u Vás

13 469 Kč

11 131 Kč bez DPH

Přihlášení uživatelé mají dopravu zdarma.
Technické parametry
Shop roku 2019

Popis a parametry

Průtahový skener imageFORMULA DR-C225W II je skvělým pomocníkem do kanceláře. Dokonale naplní vaše potřeby, pokud potřebujete digitalizovat dokumenty ve velkém objem. Skener imageFORMULA DR-C225W II je konstruován tak, aby převedl do digitální podoby obsáhlá lejstra, jako jsou nejrůznější smlouvy, nebo třeba účetnictví v krátkém čase a s minimem námahy. Nevýhodou jeho konstrukce je nemožnost skenovat časopisy a knihy – průtahový skener imageFORMULA DR-C225W II zvládá snímat pouze jednotlivé listy papíru.

Průtahový skener imageFORMULA DR-C225W II zvládá skenovat dokumenty až do formátu A4.

Skutečné rozlišení skeneru je 600 DPI. Pro digitalizaci většiny dokumentů, které je pak možné bez ztráty kvality i znovu vytisknout je dostačující rozlišení 600X600 DPI. Pro skenování obrázků a fotografií zpravidla postačuje rozlišení 1200 x 2400 DPI. Pokud preferujete rychlost skenování a nízkou výslednou velikost skenovaného souboru, bude vám stačit skener s nižším rozlišením. To se dá však nastavit i modelů s extrémně vysokým rozlišením. Výhodou u modelů s rozlišením 4800 DPI a vyšším je, že pokud potřebujete skenovanou předlohu zvětšit při zachování kvality, nebude to pro skener problém.

Přenosný skener imageFORMULA DR-C225W II připojíte k dalším zařízením pomocí rozhraní USB.

Skener imageFORMULA DR-C225W II je vybaven i funkcí automatického oboustranného skenování, což v praxi znamená, že zvládne bez vaší asistence a ručního otáčení papíru skenovat obě jeho strany současně. Takže až se vrátíte z přestávky na kávu, nebudete muset stoh dokumentů obracet a znovu vkládat do zásobníku. A vy se po přestávce můžete zase zabrat do práce, která je opravdu důležitá.

Japonská značka Canon je známá svými produkty v segmentu fotografování, své místo na výsluní si ale firma vydobyla i na poli tiskáren a kopírek. V současnosti prodej kancelářského vybavení tvoří většinu příjmů společnosti. Canon se zaměřuje na vývoj a prodej tiskáren a skenerů pro domácnosti a kanceláře. V jeho nabídce najdete přenosné skenery, stolní ploché skenery, i profesionální produkční skenery.

Nákupem skeneru imageFORMULA DR-C225W II získáte 1346 věrnostních bodů, které můžete využít jako slevu na příští nákup v našem e-shopu TonerPartner.

Věděli jste, že registrovaní zákazníci mají u nás a všechny objednávky z e-shopu dopravu zdarma? Pokud nechcete platit za poštovné ani vy, zaregistrujte se v našem e-shopu TonerPartner. Nebo udělejte větší objednávku. Při nákupu nad 1 500 Kč mají dopravu zdarma i neregistrovaní zákazníci.

Technické parametry

 • Výrobce: Canon
 • Funkce: Automatické oboustranné skenování
 • Typ skeneru: Průtahový
 • Skutečné rozlišení skeneru (v DPI): 600
 • Automatický podavač dokumentů: Ano
 • Rozhraní: USB
 • Formát: A4
Nevíte si rady? Pomůžeme vám.
Eva Rádce pro výběr
Chci se zeptat
Vyhrajte stan Brother ST11

Technické parametry produktu Canon dokumentový skener imageFORMULA DR-C225W II

 • Výrobce: Canon
 • Funkce: Automatické oboustranné skenování
 • Typ skeneru: Průtahový
 • Skutečné rozlišení skeneru (v DPI): 600
 • Automatický podavač dokumentů: Ano
 • Rozhraní: USB
 • Formát: A4
Doprava vždy zdarmaA na všechno
Doručení do druhého dneJsme fakt rychlí
Doživotní záruka na náplněNašemu zboží prostě věříme
Garance proti poškození tiskárnyKdyž se něco stane, je to na nás