Získejte roční dálniční známku za nákup tonerů.


Akce platí na kompletní sortiment produktů, které TonerPartner.cz nabízí (originální i alternativní tonery). Nakupte na TonerPartner.cz tonery alespoň za 18 000 bez DPH a získáte roční dálniční známku.


V případě, že nakoupíte tonery za více než 36 000 bez DPH, získáte rovnou 2 ks roční dálniční známky! Jeden zákazník může k jednomu nákupu získat max. 2 ks ročních dálničních známek.

 

Pravidla akce:

 

Kampaň probíhá na území České republiky v době od 12. 12. 2016 do 31.1.2017.

Na roční dálniční známku zdarma nárok každý zákazník TonerPartner.cz, který nakoupí minimálně za 18 000 bez DPH na e-shopu www.TonerPartner.cz na jednu fakturu. Akce platí na kompletní sortiment produktů, které TonerPartner.cz nabízí (originální i alternativní tonery). Jestliže zákazník nakoupí na e-shopu www.TonerPartner.cz tonery v hodnotě nad 36 000 bez DPH na jednu fakturu, získá 2 kusy roční dálniční známky zdarma.

V případě, že zákazník objedná zboží telefonicky či e-mailem a splní podmínky pro získání roční dálniční známky, předá prodejci/operátorovi své osobní údaje jako je jméno, doručovací adresa, telefonní kontakt a platný e-mail a dálniční známka mu bude po domluvě zaslána na uvedenou adresu.
Jestliže dojde k rozdělení objednávky z důvodu výpadku některého z objednaného zboží, roční dálniční známka bude odeslána zákazníkovi po kompletním odbavení objednávky.

Dálniční známku nelze vyměnit za jiné plnění ani její hodnotu vyplatit v penězích. Pokud zákazník vrátí zakoupené zboží, u něhož vznikl nárok na dálniční známku zdarma, je povinen spolu se zbožím vrátit i nepoužitou dálniční známku. Jestliže byla dálniční známka již použita, je zákazník povinen ji nahradit tak, že zakoupí novou roční dálniční známku na své náklady a doručí ji na adresu provozovatele. O reklamacích, stížnostech či námitkách zákazníků rozhoduje s konečnou platností provozovatel. Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoli pozměnit nebo upravit pravidla či kampaň zkrátit, prodloužit, změnit nebo zrušit, a to bez udání důvodů a stanovení náhrady.