HP 57 (C6657AE#UUQ) - originální cartridge, color (barevná)

infoToto zboží si právě prohlíží 5 zákazníků.

infoTento týden zakoupilo 7 zákazníků.

Více než98%spolehlivost

Certifikát pojištění odpovědnosti

Skladem > 5 ks: Pozítří u Vás
Záruka: 24 měsíců

1 107

915 Kč bez DPH

Kreditů za nákup: 110

Kupte více a ušetříte!

Při koupi 1 ks

1 107 Kč / ks

Při koupi 2 ks a více

1 085 Kč / ks

ks  

Ušetříte 0 Kč

Objednací číslo: 1IHPC6657AXNG

OEM: C6657AE#UUQ

Ušetřete 71% (-793 Kč) nákladů za tisk s alternativní náplní: Chci ušetřit!

Originální náplň C6657AE#UUQ pro tiskárnu HP, Olivetti.

Mimořádná hodnota a spolehlivost – určeno pro různé tiskové úlohy. Tisknete-li často, zvolte tříbarevné inkoustové kazety HP 57. Tisknete-li příležitostně, použijte menší tříbarevné inkoustové kazety HP 57 Small.
Patentované složení inkoustu a pokročilá technologie inkoustových kazet v tříbarevných inkoustových kazetách HP 57 a menších tříbarevných inkoustových kazetách HP 57 Small byly vytvořeny společně s tiskárnou, aby bylo při každém tisku dosahováno ostrých barev odolných proti blednutí.
Tisknete-li často, vyberte si tříbarevné inkoustové kazety HP 57. Tisknete-li příležitostně, použijte menší tříbarevné inkoustové kazety HP 57 Small. Originální spotřební materiál HP je vyroben přesně podle vašich tiskových a finančních požadavků.
Snadná instalace a použití – ukazatel na obrazovce sleduje hladinu inkoustu a včas upozorňuje na potřebu výměny tiskové kazety. Design tiskového systému zajišťuje snadnou instalaci kazet a intuitivně vás ujistí, že jsou nainstalovány správně.
Tříbarevná inkoustová tisková kazeta HP 57 a fotografická inkoustová tisková kazeta HP 58 vytvářejí realistické fotografie prakticky bez jakéhokoli zrnění s tiskem se šesti barvami inkoustu.
Malé kapičky inkoustu (5 pl při 18 kHz, 4 pl při 21 kHz) zajišťují mimořádnou kvalitu tisku.

Tato náplň je kompatibilní s tiskárnami:

 

Záruka: 24 měsíců

Kredity za nákup

Věrnostní systém

S věrnostním systémem TonerPartner se Vám nákup vyplatí! Za Každou objednávku získáváte odměnu formou kreditů za nákup, které jsou následně přepočteny na finanční slevu. Tuto peněžní částku lze uplatnit při následující objednávce! 

 

Kalkulačka věrnostního systému

Počet získaných kreditů

 

Pouze pro registrované! Registrujte se

 

1-29353855.jpg