HP C9387A (No.88) - originální cartridge, magenta (purpurová)

Více než98%spolehlivost

Certifikát pojištění odpovědnosti

Skladem: Do 10 dnů
Záruka: 24 měsíců

500

413 Kč bez DPH

Kreditů za nákup: 50

Kupte více a ušetříte!

Při koupi 1 ks

500 Kč / ks

Při koupi 2 ks a více

490 Kč / ks

ks  

Ušetříte 0 Kč

Objednací číslo: 1IHPC9387AXNG

OEM: C9387A

Ušetřete 79% (-399 Kč) nákladů za tisk s alternativní náplní: Chci ušetřit!

Originální náplň C9387AE pro tiskárnu HP.

Nové inkoustové kazety HP 88 s technologií inkoustového tisku HP jsou pro kanceláře jasnou volbou. Při každém tisku s inkousty HP Vivera získáte realistické, profesionální barvy. Technologie tisku HP Smart zajišťuje konzistentní výsledky a snadné objednávání produktů online.
Inkoustové kazety HP 88 jsou ideální volbou. Získáte ostrý černý text, živé vysoce kvalitní barvy a vysokou rychlost tisku s inkousty HP Vivera a inovativní technologií tisku HP Smart pro spotřební materiály a tiskárny HP.
Inkoustové kazety HP 88 poskytují za nízkou cenu spolehlivý a vysoce kvalitní tisk. Samostatné kazety jsou ekonomické – budete vyměňovat jen tu kazetu, která se vyprázdní.
Inkoustové kazety HP 88 poskytují nenáročnou údržbu a bezproblémový tisk. Inteligentní technologie tisku HP Smart umožňuje snadnou výměnu spotřebního materiálu. Nástroj HP SureSupply nabízí pohodlné objednávání online.

Tato náplň je kompatibilní s tiskárnami:

 

Záruka: 24 měsíců

Kredity za nákup

Věrnostní systém

S věrnostním systémem TonerPartner se Vám nákup vyplatí! Za Každou objednávku získáváte odměnu formou kreditů za nákup, které jsou následně přepočteny na finanční slevu. Tuto peněžní částku lze uplatnit při následující objednávce! 

 

Kalkulačka věrnostního systému

Počet získaných kreditů

 

Pouze pro registrované! Registrujte se

 

1-29353855.jpg