HP 343 (CB332EE#301) - originální cartridge, color (barevná)

infoTento týden zakoupilo 8 zákazníků.

infoToto zboží si právě prohlíží 6 zákazníků.

Více než98%spolehlivost

Certifikát pojištění odpovědnosti

Skladem: Do 10 dnů
Záruka: 24 měsíců

1 417

1 171 Kč bez DPH

Kreditů za nákup: 141

Kupte více a ušetříte!

Při koupi 1 ks

1 417 Kč / ks

Při koupi 2 ks a více

1 389 Kč / ks

ks  

Ušetříte 0 Kč

Objednací číslo: 1IHPCB332EXQG

OEM: CB332EE#301

Ušetřete 77% (-1 100 Kč) nákladů za tisk s alternativní náplní: Chci ušetřit!

Originální náplň CB332EE#301 pro tiskárnu HP.

Dvojnásobné množství inkoustu, méně cest do obchodu a finanční úspory. Ideální pro uživatele s velkým objemem tisku – zajistěte si náhradní kazetu pro případ potřeby. Získejte bohaté realistické barvy k tisku živé profesionální grafiky a fotografií.
Zhotovujte atraktivní schémata a grafiku a jasné, bohaté fotografie se skvělými sytými barvami . Ústřední část barevného inkoustového tiskového systému HP může být použita s jinými tiskovými kazetami HP k tisku se čtyřmi, šesti nebo osmi barvami inkoustu.
Tiskněte fotografie odolávající blednutí po celé generace a zajistěte, aby zachycené okamžiky zůstaly stejně živé jako v den pořízení snímku. Patentované inkousty na bázi barviva zajišťují u fotografického papíru HP Premium Plus Photo Paper vyšší odolnost proti blednutí.
Bezproblémový tisk s inteligentní tiskovou technologií Smart – upozorní vás na docházející inkoust. Systém zkontroluje instalaci kazety, potvrdí, že se jedná o originální produkt HP, a seřídí nastavení k tisku konzistentně vysoké kvality.

Tato náplň je kompatibilní s tiskárnami:

 

Záruka: 24 měsíců

Kredity za nákup

Věrnostní systém

S věrnostním systémem TonerPartner se Vám nákup vyplatí! Za Každou objednávku získáváte odměnu formou kreditů za nákup, které jsou následně přepočteny na finanční slevu. Tuto peněžní částku lze uplatnit při následující objednávce! 

 

Kalkulačka věrnostního systému

Počet získaných kreditů

 

Pouze pro registrované! Registrujte se

 

1-29353855.jpg