Doživotní záruka tonerů

Díky dokonale zvládnuté technologii výroby poskytujeme doživotní záruku na optimální fungování všech laserových tonerů a inkoustových kazet TonerPartner.

Program Doživotní záruky

Program Doživotní záruky TonerPartner se vztahuje pouze na takové produkty firmy TonerPartner, které jsou ve standardní nabídce firmy a jsou určené pro osobní použití. Nevztahuje se na originální tiskové tonery a Xerox.

 

Program Doživotní záruky TonerPartner je garancí firmy TonerPartner, že prostřednictvím oficiálního prodejce bude toner opraven nebo vyměněn prvnímu majiteli po celou dobu jeho života, a to v případě jakékoliv mechanické závady.

 

Podmínky programu Doživotní záruky

 

  • Toner bude opraven nebo vyměněn (oprava nebo výměna se řídí vnitřními směrnicemi firmy TonerPartner) kdykoli během života jeho prvního majitele, a to bez ohledu na počet závad uplatňovaných v rámci doživotní záruky.
  • Podmínkou je, aby k opravě nebo výměně byla dodána většinová část výrobku a aby bylo možné identifikovat, o jaký model toneru se jedná.
  • V případě, že Doživotní záruka TonerPartner bude uplatňována na typ toneru, který již není v prodeji a nelze jej opravit, bude toner spotřebiteli vyměněn za nahrazující typ.
  • V rámci programu Doživotní záruky se vás nikdo nebude ptát proč, uvedete pouze závadu vašeho toneru a my ho opravíme nebo vyměníme.