Nakupte náplně do tiskárny a vyhrajte cestovní kufr

Léto je v plném proudu: někteří z nás již mají po dovolené, jiné to teprve čeká. patříte do kterékoliv z těchto skupin, my Vám přejeme klídek, pohodičku, zasloužený odpočinek, zkrátka veget!

Mimochodem, taky se těšíte na ty slastné okamžiky, kdy budete své pracující kolegyně a kolegy bombardovat vysmátými selfíčky z pláže, fotkami z přímořského hotelu či impozantními snímky odkudsi z africké džungle? Užijte si to!
Hlavně aby Vám dovolenou nepokazila nějaká hloupá banalita. Na cestování by měl být člověk náležitě připravený. Je to k zlosti, když si hodláte vytisknout letenku nebo rezervaci ubytování a zrovna v té chvíli dojde v tiskárně toner. Nebo když zjistíte, že Váš starý kufr není to, co býval, a oblečení, které máte nachystané, se do něj nevejde, děláte, co děláte.

Víte co? Pojďte štěstí naproti a zkuste zabít dvě mouchy jednou ranou. Jednak můžete vyřešit problém s docházející náplní do tiskárny, jednak můžete zdarma získat další zavazadlo, s nímž bude balení na dovolenou radost a brnkačka.
Když totiž nakoupíte u nás v e-shopu TonerPartner.cz od 6. 8. 2019 do 2. 9. 2019 zboží v hodnotě alespoň 1 500 Kč, tak Vás automaticky zařadíme do soutěže o cestovní kufr Trolley 31L.

Úkolem cestovního kufru Trolley je spolehlivě a dlouhodobě chránit věci svého majitele, proto je vyrobený z tvarově stabilního a odolného ABS plastu. Díky rozměrům 46 × 32 × 20 cm a celkovému objemu 31 litrů je skvělým doplňkem pro cestování, již jedete na dovolenou či na služební cestu.
Manipulaci s kufrem usnadní jeho nízká hmotnost, čtyři otočná kolečka o 360°, jimiž je vybaven, a teleskopická rukojeť. Lze ji snadno nastavit ve dvou krocích do výšky 84 cm nebo do výšky 108 cm. Mezi další vychytávky patří vnitřní kapsa na zip, vnitřní elastické popruhy a horní madlo.


Hrajte s námi o kufr Trolley – je to ten nejlepší lék na cestovní horečku!

Chci vyhrát cestovní kufr Trolley!

  • nakupte v našem e-shopu zboží za alespoň 1 500 v termínu od 6. 8. 2019 do 2. 9. 2019 a my vás automaticky zařadíme do soutěže.
  • Výherce soutěže vylosujeme 3. 9. 2019.

Vyhledat náplně

 

Doprava vždy zdarmaA na všechno
Doručení do druhého dneJsme fakt rychlí
Doživotní záruka na náplněNašemu zboží prostě věříme
Garance proti poškození tiskárnyKdyž se něco stane, je to na nás