Tiskněte i v létě s plným tonerem a vyhrajte bazén MARIMEX Tampa

Když se přehřívá tiskárna, je dobré ji odpojit a nechat chvilku vychladnout. Pokud se přehříváte vy, schovejte se do stínu, doplňte tekutiny a zchlaďte se – kde jinde než v bazénu!
Pokud se u vás na zahrádce žádný bazén zatím nevyjímá, nezoufejte. Nakupte tonery, zapojte se do naší soutěže a nafukovací bazén MARIMEX Tampa může být s trochou štěstí váš.
Nakupte na našem e-shopu TonerPartner.cz od 2.7.2019 do 5.8.2019 náplně do tiskárny alespoň za 1 500 Kč a my vás automaticky zařadíme do soutěže.

Infobox: Nafukovací bazén MARIMEX Tampa o průměru 3 m a hloubce 76 cm je ideální místo pro zchlazení v horkých letních dnech. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších bazénů na trhu – aby ne, jeho rozměry a hloubka jsou ideální pro dětské radovánky i osvěžující relax dospěláků. Na popularitě bazénu přidává i fakt, že jeho zprovoznění je rychlé a jednoduché. Stačí nafouknout horní prstenec, naplnit bazén vodou a hurá do plavek.

Chcete vyhrát MARIMEX Tampa?

  • Stačí nakoupit v našem e-shopu alespoň za 1 500 kdykoliv od 2.7.2019 do 5.8.2019 a my vás automaticky zařadíme do soutěže.
  • Výherce soutěže oznámíme 6.8.2019.

 
vyhledat náplně

 

Doprava vždy zdarmaA na všechno
Doručení do druhého dneJsme fakt rychlí
Doživotní záruka na náplněNašemu zboží prostě věříme
Garance proti poškození tiskárnyKdyž se něco stane, je to na nás