Náplně a vše pro Vaši kancelář

Vznikli jsme v roce 2014 v Česku, působíme už v 9 zemích a jsme jedničkou na středoevropském trhu. Zákazníci nám věří - a dobře vědí proč.

Pravidelně od roku 2019 jsme finalistmi soutěže Shop roku (kategorie Tiskárny a příslušenství):

shop-roku-2019.pngshop-roku-2020.pngshop-roku-2021.pngshop-roku-2022.png

 

Stále rosteme

Základy e-shopu TonerPartner jsme - po mnohaletých zkušenostech v tonerovém byznysu - položili v roce 2014 v Ostravě. Ve stejném roce jsme přišli s vlastní značkou alternativních náplní a už o rok později jsme expandovali do zahraničí.

Přes Slovensko vedly naše kroky do Maďarska (2018) a Polska (2019). V roce 2020 jsme expandovali do dvou zemí zároveň - do Německa a Rumunska - a o rok později jsme přidali ještě chorvatský a rakouský trh. Začátkem roku 2023 jsme se rozrostli o další zemi, a to Slovinsko. Denně odbavíme více než 4 700 zásilek a počet balíků stále roste.

 

map.png

 

Současně s expanzí jsme rozšířili i naši nabídku. K originálním a kompatibilním náplním jsme v roce 2019 mimo jiné přidali tiskárny, skenery, a 3D tiskárny. V roce 2020 jsme prošli částečným rebrandigem a představili jsme našeho maskota.

Kvalita produktů i služeb je pro nás stěžejní

V roce 2021 se v našem sortimentu usídlily mimo jiné kancelářské potřeby (psací potřeby, šanony ad.), ochranné pomůcky a antigenní testy. Jsme také držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001, který jsou zárukou kvality našich výrobků:

shop-roku-2019-cz.svg
shop-roku-2020-cz.svg

Změnili jsme barvy, ale kvalita zůstala

V první polovině roku 2023 jsme intenzivně pracovali na rozsáhlém rebrandingu, který se skládal z modernizace webu, loga, maskota a balení. Taktéž jsme výrazně rozšířili naší nabídku o spoustu nových kategorií, díky kterým se TonerPartner částečně přeměnil ze specializovaného obchodu s tiskárnami a příslušenstvím na místo, kde kromě těchto stálic seženete i produkty do domácnosti, na zahradu či třeba do dílny.

 

new-logo.png

 

A kam dál?

Naším cílem je stát se partnerem firem všech velikostí a domácností v celé Evropě a to nejen v oblasti tiskáren a příslušenství k nim, ale i v celé řadě dalších odvětví v čele se sortimentem pro domácnost, zahradu, dílnu a tak podobně. Od roku 2023 plánujeme:

  • posílit pozici na rakouském a slovinském trhu,
  • přidat k aktuálnímu sortimentu nové produkty potřebné pro provoz kanceláře či domácnosti (např. další techniku, psací potřeby, občerstvení apod.),
  • navýšit naší nabídku na více než 100 000 produktů včetně náplní, přičemž valnou většinu tohoto nárůstu bude představovat nový sortiment a nikoliv náplně do tiskáren,
  • snížit naši ekologickou stopu,
  • spustit pronájem tiskových služeb (Print as a Service).

A vzdálenější budoucnost? Do roku 2025 následně chceme expandovat do Itálie, Francie, zemí Beneluxu, do Turecka, Bulharska, Španělska, na Ukrajinu a do dalších evropských zemí.

Máte dotaz?

Klikněte na zelené tlačítko „Máte otázku?“ v pravém dolním rohu a podívejte se do seznamu nejčastěji kladených dotazů nebo se nám ozvěte na info@tonerpartner.cz.

rocket.svg  Jsme rychlí

98 % zásilek expedujeme ještě v den objednání.

guarantee.svg  Garantujeme kvalitu

Náplním naší značky TonerPartner PREMIUM věříme. Proto na ně poskytujeme doživotní záruku a garanci proti poškození tiskárny.

cart.svg  Máme široký výběr

Na skladě pro vás držíme přibližně 10 000 modelů tonerů a cartridgí. Nabízíme ale i další sortiment, který využijete ve firemní i domácí kanceláři, doma, na zahradě, na dovolené či zkrátka kdekoliv, kde se hodí Naší nabídku jsme se totiž rozhodli v poslední době strmě rozšířit, díky čemuž u nás nyní celkově naleznete více než 58 000 produktů včetně náplní do tiskáren. Ano, čtete dobře. Naší nabídku jsme pro vás v poslední době rozšířili o více než 48 000 položek, které by se vám podle nás mohly hodit!

smile.svg  Jsme tu pro každého

Na velikosti vaší domácí či firemní kanceláře nezáleží. Pomáháme domácnostem i společnostem s jedinou tiskárnou. A nejen s ní. Díky naší neustále se rozšiřující nabídce totiž můžete vybírat z přibližně 10 000 produktů určených nejen pro tisk ve firmách či domácnostech. K dispozici jsou totiž třeba i produkty pro zahradu, domácnost, volný čas a tak podobně. Zkrátka a dobře, na své si přijde zaručeně naprosto každý!  Neváhejte se nám ozvat.

pen.svg  Inspirujeme - s pomocí 190+ článků

Naše články pomáhají uživatelům levněji tisknout, svépomocí opravit tiskárnu nebo dbát o hygienu práce. Taktéž v nich čtenáři najdou různé praktické rady pro kancelář či domácnost.

form.svg  Reklamace vyřizujeme ihned

U nás na odbavení reklamace nečekáte. Stačí, když vyplníte online formulář - náplně TonerPartner PREMIUM není pro uznání reklamace potřeba posílat zpět. To se však nevztahuje na originální náplně a jiný sortiment.