O nás

Váš partner pro tisk a provoz domácí i firemní kanceláře

panacek_bezi-edit-smile.png

Vznikli jsme v roce 2014 v Česku, působíme v 7 zemích a jsme jedničkou na středoevropském trhu. Zákazníci nám věří - a dobře vědí proč:

 

 

ico5.svg

Jsme rychlí

98 % zásilek expedujeme ještě v den objednání. Svou objednávku obdržíte do 24 hodin.

 

ico6.svg

Garantujeme kvalitu

Náplním naší značky TonerPartner PREMIUM věříme. Proto na ně poskytujeme doživotní záruku a garanci proti poškození tiskárny.

 

ico1.svg

Máme široký výběr

Na skladě pro vás držíme 10 000+ modelů tonerů a cartridgí. Nabízíme ale i další sortiment, který využijete ve firemní i domácí kanceláři.

 

ico2.svg

Jsme tu pro každého

Na velikosti vaší domácí či firemní kanceláře nezáleží. Pomáháme domácnostem i společnostem s jedinou tiskárnou.

 

ico3.svg

Inspirujeme - s pomocí 130+ článků

Naše články pomáhají uživatelům levněji tisknout, svépomocí opravit tiskárnu nebo dbát o hygienu práce.

 

ico4.svg

Reklamace vyřizujeme ihned

U nás na odbavení reklamace nečekáte. Stačí, když vyplníte online formulář - zboží není pro uznání reklamace potřeba posílat zpět.

 

V roce 2019 a 2020 jsme se umístili na 2. místě soutěže Shop roku (kategorie Tiskárny a příslušenství):

 

shop-roku-2019-cz.svg

 

shop-roku-2020-cz.svg

 

Základy e-shopu TonerPartner jsme - po mnohaletých zkušenostech v tonerovém byznysu - položili v roce 2014 v Ostravě. Ve stejném roce jsme přišli s vlastní značkou alternativních náplní a o rok později jsme expandovali do zahraničí.

Přes Slovensko vedly naše kroky do Maďarska (2018) a Polska (2019). V roce 2020 jsme expandovali do dvou zemí zároveň - do Německa a Rumunska - a o rok později jsme přidali ještě chorvatský trh. Denně odbavíme více než 2 500 zásilek a počet balíků stále roste.

mapa-expanzie.png

 

Současně s expanzí jsme rozšířili i naši nabídku. K originálním a kompatibilním náplním jsme v roce 2019 mj. přidali tiskárny, skenery, a 3D tiskárny. V roce 2020 jsme prošli částečným rebrandigem a představili jsme našeho nového maskota:

 

V roce 2021 se v našem sortimentu usídlily mj. kancelářské potřeby (psací potřeby, šanony ad.), ochranné pomůcky a antigenní testy. Jsme také držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001, který jsou zárukou kvality našich výrobků:

 

shop-roku-2019-cz.svg

 

shop-roku-2020-cz.svg

 

A kam dál?

Naším cílem je stát se partnerem společností všech velikostí a domácností v celé Evropě. Ještě v roce 2021 plánujeme:

  • posílit v expanzi na rakouském trhu,
  • přidat ke stávajícímu sortimentu vše potřebné pro provoz kanceláře (např. další techniku, psací potřeby nebo občerstvení),
  • spustit pronájem tiskových služeb (Print as a Service).

A vzdálenější budoucnost? Na rok 2022 plánujeme rozšíření e-shopu do Slovinska a Itálie, do roku 2025 pak chceme expandovat do Francie, zemí Beneluxu, do Turecka, Bulharska, Španělska, na Ukrajinu a do dalších evropských států.

 

Máte dotaz?

Klikněte na zelené tlačítko „Máte otázku?“ v pravém dolním rohu a podívejte se do seznamu nejčastěji kladených dotazů nebo se nám ozvěte na info@tonerpartner.cz.