O nás

Jsme TonerPartner, jsme nejlepším přítelem vaší tiskárny. Od roku 2014 se staráme to, abyste to měli vždy černé na bílém. Rychle spolehlivě.

Kvalita

Jsme on-line obchod, jehož cílem je dodávat vám kvalitní náplně do tiskáren, a to jak tonery (náplně do laserových tiskáren), tak cartridge (náplně do inkoustových tiskáren). V naší nabídce ale najdete také třeba kancelářský papír nebo nejrůznější druhy fotopapíru.

Touha po tom nabízet jen to nejlepší nás postupně dovedla k vytvoření vlastní značky kompatibilních tonerů a inkoustů Tonerpartner, na které poskytujeme doživotní záruku a certifikát pojištění odpovědnosti.

 

Rychlost

Naší výzvou byla a je především rychlost. A tak se dnes můžeme pochlubit tím, že 98 % zboží expedujeme ještě v den objednání. Jsme tak schopni garantovat dodání k vám do 24 hodin.

 

Spolehlivost

O tisku víme vše a rádi se s vámi o naše znalosti podělíme. Na náš blog pravidelně umísťujeme články s tipy a radami ze světa tisku. A v případě, že zde odpověď na všechny vaše otázky nenajdete, jsme připraveni vám pomoci na naší telefonní lince +420 228 886 882. Zastihnete nás zde každý všední den od 8.00 do 16.00.

 

Růst

Vznikli jsme v roce 2014 jako česká firma, ale o rok později jsme rozšířili své působení i na Slovensko. Během následujících dvou let jsme pak začali dodávat zboží i do Maďarska, Polska, Německa, Rumunska a Rakouska. A další země Evropské unie budou následovat.

K dnešnímu dni máme již tři logistická centra (v Praze, Bratislavě a Hamburku), z nichž každý den vyexpedujeme více než 2 500 objednávek.

To vše nás zařadilo na číslo jedna mezi společnostmi dodávajícími spotřební materiál do tiskáren a kopírek. Jsme v tomto odvětví nejrychleji rostoucím e-shopem a nehodláme na tom nic měnit.

Podívejte se na naši nabídku a přesvědčte se sami.