O nás

Jsme TonerPartner, jsme nejlepším přítelem vaší tiskárny. Od roku 2014 se staráme to, abyste to měli vždy černé na bílém. Rychle spolehlivě.

Kvalita

Jsme on-line obchod, jehož cílem je dodávat vám kvalitní náplně do tiskáren, a to jak tonery (náplně do laserových tiskáren), tak cartridge (náplně do inkoustových tiskáren). V naší nabídce ale najdete také třeba kancelářský papír nebo nejrůznější druhy fotopapíru.

Touha po tom nabízet jen to nejlepší nás postupně dovedla k vytvoření vlastní značky kompatibilních tonerů a inkoustů Tonerpartner, na které poskytujeme doživotní záruku a certifikát pojištění odpovědnosti.

 

Rychlost

Naší výzvou byla a je především rychlost. A tak se dnes můžeme pochlubit tím, že 98 % zboží expedujeme ještě v den objednání. Jsme tak schopni garantovat dodání k vám do 24 hodin.

 

Spolehlivost

O tisku víme vše a rádi se s vámi o naše znalosti podělíme. Na náš blog pravidelně umísťujeme články s tipy a radami ze světa tisku. A v případě, že zde odpověď na všechny vaše otázky nenajdete, jsme připraveni vám pomoci na naší telefonní lince 228 886 882. Zastihnete nás zde každý všední den od 8.00 do 16.00.

 

Růst

Vznikli jsme v roce 2014 jako česká firma, ale o rok později jsme rozšířili své působení i na Slovensko. Během následujících dvou let jsme pak začali dodávat zboží i do Maďarska, Polska, Německa a Rakouska. A další země Evropské unie budou následovat.

K dnešnímu dni máme již tři logistická centra (v Praze, Bratislavě a Hamburku), z nichž každý den vyexpedujeme více než 2 500 objednávek.

To vše nás zařadilo na číslo jedna mezi společnostmi dodávajícími spotřební materiál do tiskáren a kopírek. Jsme v tomto odvětví nejrychleji rostoucím e-shopem a nehodláme na tom nic měnit.

Podívejte se na naši nabídku a přesvědčte se sami.