Vybrané produkty

Elektronika + IT

Výdejní místa. Až 28405 odběrných míst.
Široký výběr. Nabízíme více než 60000 produktů.
U nás máte čas. Zboží můžete vrátit do 30 dnů.
Odměníme Vás. Za každý nákup získáte věrnostní body.

Akční zboží

Víte, že si můžete své nákupy urychlit?

Na každé krabici od náplně najdete QR kód, který Vás nasměruje přímo na daný produkt a vy tak můžete okamžitě nakoupit.

Více informací

Novinky v sortimentu

Sbírejte body,
nakupujte levněji

Za každou objednávku získáváte odměnu formou kreditů na nákup, které jsou následně přepočteny na finanční slevu. Tuto peněžní částku lze uplatnit při následující objednávce!

Více informací

Mohlo by Vás zajímat

7 minut čtení

Nejlepší multifunkční laserové tiskárny 2024

20. 3. 2024

Přestože žijeme v digitální době, multifunkční laserová tiskárna je nedílnou součástí mnoha domácností. Ať už se bavíme o škole, pracovních dodělávkách či třeba komunikaci s úřady, dětskými organizacemi a tak podobně, ne každou věc lze vyřešit elektronickou formou, kvůli čemuž se tak čas od času bez tiskárny prostě neobejdeme. V dnešní době se však naštěstí jedná již o cenově bez problému dostupného parťáka, který si poradí de facto s jakoukoliv věcí, kterou po něm budete potřebovat. Jak ale vybrat multifunkční laserovou tiskárnu, která pro vás bude ta nejlepší? A jaké jsou vlastně ty nejlepší multifunkční tiskárny v roce 2024?

Celý článek »
7 minut čtení

Jak vybrat domácí tiskárnu: Hlavní parametry výběru

19. 2. 2024

Výběr správné domácí tiskárny se může na první pohled zdát jako neřešitelný úkol. Pokud si ale položíte ty správné otázky, máte napůl vyhráno. Pojďme se podívat, jak vybrat tiskárnu, k čemu tiskové zařízení doma využijete a podle jakých parametrů se řídit.

Celý článek »
5 minut čtení

Jak stáhnout fotky do počítače z mobilu či fotoaparátu

10. 1. 2024

Časy analogových fotoaparátů jsou již dávno pryč a s nimi i nutnost jednou za čas nechat fotky vyfocené na film vyvolat specialisty. Právě to s sebou ale ve výsledku přináší i určitá negativa. Zatímco v minulosti jsme totiž díky analogovým foťákům měli spousty fotek ve fyzické podobě zařazené do fotoalb, dnešní doba přeje spíše fotkám digitálním, které si prohlížíme maximálně tak na displeji mobilů, počítačů a televizí a jen málokdy je necháme vytisknout. Určitý háček může být nicméně i v tom, že ne každý ví, jak vlastně stáhnout fotky do počítače z mobilu či fotoaparátu a proto se k jejich tisku neuchyluje. Nejedná se přitom o nic složitého či časově náročného, o čemž vás přesvědčíme v následujících řádcích.

Celý článek »
Další články

Zákazníci nás chválí

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.