Vybrané produkty

Elektronika + IT

Výdejní místa. Až 25374 odběrných míst.
Široký výběr. Nabízíme více než 62000 produktů.
U nás máte čas. Zboží můžete vrátit do 30 dnů.
Odměníme Vás. Za každý nákup získáte věrnostní body.

Akční zboží

Víte, že si můžete své nákupy urychlit?

Na každé krabici od náplně najdete QR kód, který Vás nasměruje přímo na daný produkt a vy tak můžete okamžitě nakoupit.

Více informací

Novinky v sortimentu

Sbírejte body,
nakupujte levněji

Za každou objednávku získáváte odměnu formou kreditů na nákup, které jsou následně přepočteny na finanční slevu. Tuto peněžní částku lze uplatnit při následující objednávce!

Více informací

Mohlo by Vás zajímat

7 minut čtení

Jak doma jednoduše vytvořit vlastní vánoční pohlednice: Tipy na tiskárny, software, papír i obrázky

27. 11. 2023

Je tomu sice skoro až k nevíře, ale rok se s rokem sešel a letošní Vánoce jsou již téměř za rohem a to znamená jediné - přípravy na ně začínají pomalu, ale jistě nabírat na obrátkách. Zatímco s pečením cukroví, nakupováním dárků, výzdobou vašich domovů či porcováním kapra vám tak úplně nepomůžeme, rádi vám poradíme alespoň s vytvořením vlastní pohlednice zdarma, kterou můžete následně zaslat svým nejbližším jakožto vánoční přání. Takové vánoční přání z fotky jim totiž zcela určitě udělá radost, což je o Vánocích nejdůležitější.

Celý článek »
4 minuty čtení

5% pokrytí stránky při tisku aneb jak dlouho vám vydrží toner či cartridge?

14. 9. 2023

Stalo se vám někdy, že váš nový toner či cartridge došel dřív, než jste zvládli vytisknout stěží polovinu množství stránek, které vám výrobce náplně sliboval při nákupu? Vsadíme se, že určitě ano. Pokud jste však na danou situaci reagovali nařčením výrobce náplně ze lži, velmi pravděpodobně jste tak učinili neprávem. To proto, že udávané množství výtisků daným tonerem či cartridgí platí při 5% pokrytí stránky při tisku. A právě v tom je zakopaný pes. Tušíte totiž, jak vlastně stránka pokrytá tiskem z pěti procent vypadá? Pokud ne, v následujících řádcích vám uděláme v celé problematice jasno.

Celý článek »
3 minuty čtení

Aktualizace HP tiskárny: Co dělat, abyste mohli i nadále používat kompatibilní náplně

28. 8. 2023

Kompatibilní tonery a cartridge se těší mezi majiteli tiskáren dlouhodobě velké popularitě, jelikož lze díky nim ušetřit při tisku nemalé peníze. Oproti originálním náplním je totiž u nich cena za výtisk podstatně nižší, přičemž kvalita tisku je s originály zpravidla takřka stejná. Právě kvůli svým kladům však začínají být kompatibilní náplně pro výrobce tiskáren čím dál tím větším trnem v oku, přičemž jako první proti nim začalo zejména intenzivně bojovat HP. To zavádí u svých tiskáren konkrétně softwarovou blokaci, která využití neoriginálních náplní zablokuje a jedinou možností je tedy použití originálních kusů, ať se vám to líbí nebo ne. Určitá obrana proti této novince sice existuje, nicméně zázračná není.

Celý článek »
Další články

Zákazníci nás chválí

93% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.