Výdejní místa

9055 výdejních míst po celé ČR

Osobní odběr je jedním z možných způsobů dopravy, který můžete zvolit pro odběr Vaší objednávky. Ve druhém kroku košíku si zvolte způsob dopravy „WE|DO ULOŽENKA“, "GLS ParcelShop", "Česká pošta - Balík Na poštu" nebo "Česká pošta - Balík Do balíkovny" a vyberte výdejní místo, kde si chcete zboží vyzvednout.

 

0 %

 

Jaké jsou výhody?

Ušetřený čas – nemusíte se vázat na určitý čas doručení zásilky (kurýr, pošta). Žádné fronty na poště.

Dáme vám vědet – hned, jak dorazí vaše zásilka na místo, zašleme Vám informační email.

 

Co potřebuji pro vyzvednutí zásilky?

WE|DO ULOŽENKA
Jako základní údaj na výdejním místě WE|DO ULOŽENKA uvádíte heslo, které obdržíte zprávou (e-mailem a SMS) zároveň s informací – vaše zásilka je připravena k vyzvednutí. Přebírající osoba nemusí být shodná s adresátem zásilky. Zásilka bude vydána osobě, která bude znát heslo.

 

GLS ParcelShop
Po doručení zásilky na příslušnou pobočku Vám bude doručena SMS s příslušným heslem pro vyzvednuti. Toto heslo předložíte na pobočce při samotném vyzvednutí. Jestli vám termín nevyhovuje bude balíček uschován po dobu 5 pracovních dní.

Česká pošta - Balík na poštu
Pro vyzvednutí zásilky na vybrané poště vám bude zaslán jednorázový kód a to sms nebo e-mailem. Po nahlášení kódu pracovníkovi ČP vám bude balík vydán. Tento kód můžete předat i někomu blízkému, který zásilku přebere za vás. Není nutno předkládat průkaz totožnosti.

Česká pošta - Balík do balíkovny
Na poštu přijďte s kódem pro vyzvednutí, který vám byl zaslán SMS nebo e-mailu. Tento kód zadáte do terminálu u přepážky s názvem Balík do Balíkovny pro rychlejší vyřízení. V ten moment se balík začne připravovat k výdeji. Následně již stačí zásilku odebrat u připravené přepážky. Cena doběrečného lze vždy uhradit platební kartou.

 

Nejvyužívanější výdejní místa

 

Výdejní místa

A
B
C
Č
D
F
G
H
CH
I
J
K
L
M
N
O
P
R
Ř
S
Š
T
U
Ú
V
Z
Ž