Výdejní místa

20391 výdejních míst po celé ČR

Osobní odběr je jedním z možných způsobů dopravy, který můžete zvolit pro odběr Vaší objednávky. Ve druhém kroku košíku si zvolte způsob dopravy „Zásilkovna“, "PPL ParcelShop", "GLS ParcelShop", "Česká pošta - Balík Na poštu" nebo "Česká pošta - Balík Do balíkovny" a vyberte výdejní místo, kde si chcete zboží vyzvednout.

 

0 %

 

Jaké jsou výhody?

Ušetřený čas - nemusíte se vázat na určitý čas doručení zásilky (kurýr, pošta). Žádné fronty na poště.

Dáme vám vědet - hned, jak dorazí vaše zásilka na místo, zašleme Vám informační email.

 

Co potřebuji pro vyzvednutí zásilky?

Jako základní údaj na výdejním místě Zásilkovny uvádíte heslo, které obdržíte zprávou (e-mailem a SMS) zároveň s informací - vaše zásilka je připravena k vyzvednutí. Přebírající osoba nemusí být shodná s adresátem zásilky. Zásilka bude vydána osobě, která bude znát heslo. Při využití doručení do Z-BOXU je nutné pro otevření boxu mít v mobilníl telefonu nainstalovanou aplikaci zásilkovna.

 
Mobilní aplikace ke stažení:

download-on-the-app-store-apple-logo-svgrepo-com.svg google-play-badge-logo-svgrepo-com.svg

 PPL - Parcelshop, Parcelbox

PPL Parcelshop je místo (prodejna, provozovna nezávislého podnikatele), které kromě své hlavní činnosti umožňuje příjem a výdej zásilek PPL. Příjemce a odesílatel zásilky se nemusí vázat na určitý čas doručení a odeslání, balík lze vyzvednout nebo podat (podání vyjma sítě Žabka) v otevíracích hodinách PPL Parcelshopu kýmkoli, kdo se prokáže PINem pro převzetí.

PPL Parcelbox je samoobslužný výdejní a podací box. nepřetržitý provoz 24/7, ovládání je velice snadné a intuitivní. Platba je možná pouze kartou. Pro vyzvednutí zásilky budete potřebovat PIN. 

 

gls_parcelshop.svg GLS ParcelShop
Po doručení zásilky na příslušnou pobočku Vám bude doručena SMS s příslušným heslem pro vyzvednutí. Toto heslo předložíte na pobočce při samotném vyzvednutí. Jestli vám termín nevyhovuje bude balíček uschován po dobu 5 pracovních dní.

cp_na_postu.svg Česká pošta - Balík na poštu
Pro vyzvednutí zásilky na vybrané poště vám bude zaslán jednorázový kód a to sms nebo e-mailem. Po nahlášení kódu pracovníkovi ČP vám bude balík vydán. Tento kód můžete předat i někomu blízkému, který zásilku přebere za vás. Není nutno předkládat průkaz totožnosti.

cp_balikovna.svg Česká pošta - Balík do balíkovny
Na poštu přijďte s kódem pro vyzvednutí, který vám byl zaslán SMS nebo e-mailu. Tento kód zadáte do terminálu u přepážky s názvem Balík do Balíkovny pro rychlejší vyřízení. V ten moment se balík začne připravovat k výdeji. Následně již stačí zásilku odebrat u připravené přepážky. Cena doběrečného lze vždy uhradit platební kartou.

 

Nejvyužívanější výdejní místa

 

Výdejní místa

0
5
A
B
C
Č
D
F
G
H
CH
I
J
K
L
M
N
O
P
R
Ř
S
Š
T
U
Ú
V
Z
Ž