Najděte tonery nebo cartridge
podle tiskárny

Oveřeno zákazníky - Heureka
Shop Roku 2021
Bezpečný nákup s dTest

Doprava zdarma

již od 999 Kč

Doručení do druhého dne

Jsme fakt rychlí

Doživotní záruka na náplně

Našemu zboží prostě věříme

Garance proti poškození tiskárny

Když se něco stane, je to na nás

Vyberte si barvy do tiskárny

Vyhledejte náplně do svého modelu tiskárny a vyberte si z nabídky originálních nebo kompatibilních tonerů a cartridgí. Nabízíme barvy do tiskárny více než 30 nejznámějších značek, vybírat můžete z náplní určených pro více než 7109 modelů tiskáren. Máme náplň i pro vaši tiskárnu - přesvědčte se sami!

Originální tonery odebíráme přímo od výrobců tiskáren. Jejich vyšší cena je vykoupena nekompromisní kvalitou tisku a stálostí tiskových výstupů.

Chcete ušetřit více než třetinu nákladů na tisk? Sáhněte po kompatibilních tonerech a cartridgích naší privátní značky TonerPartner. S přísnými nároky na kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí je vyrábíme v České republice. Krom toho, že jsou kompatibilní tonery levnější, nepoznáte rozdíl - tiskové výstupy jsou srovnatelné s originálními náplněmi. Za kvalitou kompatibilních tonerů si stojíme - i proto na ně poskytujeme doživotní záruku a navrch pojištění případných škod na tiskárně. Začněte tisknout levněji, vyzkoušejte kompatibilní tonery bez rizika.

Nechceme nechat vaši tiskovou frontu dlouho čekat. Originální tonery budete mít doma do dvou dnů od objednávky, kompatibilní tonery třeba hned zítra. Pokud si nevíte rady s výběrem, naši odborníci na tisk vám rádi poradí - stačí se ozvat.

S plným tonerem se to lépe tiskne! Vyberte si náplň do tiskárny, zbytek nechte na nás :)