Výdejní místa. Až 26117 odběrných míst.
Široký výběr. Nabízíme více než 61000 produktů.
U nás máte čas. Zboží můžete vrátit do 30 dnů.
Odměníme Vás. Za každý nákup získáte věrnostní body.

Nejprodávanější TonerPartner náplně

Proč zvolit TonerPartner Premium náplně

Větší kapacita tisku TonerPartner tonery jsou levnější
Stejná kvalita Při tisku nepoznáte rozdíl
Záruka funkčnosti Pojištění případné škody na tiskárně

Nejprodávanější originální náplně

Náplně do tiskáren - levné tonery a cartridge

Vyhledejte náplně do svého modelu tiskárny a vyberte si z nabídky originálních nebo kompatibilních tonerů a cartridgí. Nabízíme barvy do tiskárny více než 30 nejznámějších značek, vybírat můžete z náplní určených pro více než 7109 modelů tiskáren. Máme náplň i pro vaši tiskárnu - přesvědčte se sami!

Originální tonery odebíráme přímo od výrobců tiskáren. Jejich vyšší cena je vykoupena nekompromisní kvalitou tisku a stálostí tiskových výstupů.

Chcete ušetřit více než třetinu nákladů na tisk? Sáhněte po kompatibilních tonerech a cartridgích naší privátní značky TonerPartner. S přísnými nároky na kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí je vyrábíme v České republice. Krom toho, že jsou kompatibilní tonery levnější, nepoznáte rozdíl - tiskové výstupy jsou srovnatelné s originálními náplněmi. Za kvalitou kompatibilních tonerů si stojíme - i proto na ně poskytujeme doživotní záruku a navrch pojištění případných škod na tiskárně. Začněte tisknout levněji, vyzkoušejte kompatibilní tonery bez rizika.

Nechceme nechat vaši tiskovou frontu dlouho čekat. Originální tonery budete mít doma do dvou dnů od objednávky, kompatibilní tonery třeba hned zítra. Pokud si nevíte rady s výběrem, naši odborníci na tisk vám rádi poradí - stačí se ozvat.

S plným tonerem se to lépe tiskne! Vyberte si levnou náplň do tiskárny, zbytek nechte na nás :)

Víte, že si můžete své nákupy urychlit?

Na každé krabici od náplně najdete QR kód, který Vás nasměruje přímo na daný produkt a vy tak můžete okamžitě nakoupit.

Více informací

Akční zboží

Sbírejte body,
nakupujte levněji

Za každou objednávku získáváte odměnu formou kreditů na nákup, které jsou následně přepočteny na finanční slevu. Tuto peněžní částku lze uplatnit při následující objednávce!

Více informací

Mohlo by Vás zajímat

4 minuty čtení

5% pokrytí stránky při tisku aneb jak dlouho vám vydrží toner či cartridge?

14. 9. 2023

Stalo se vám někdy, že váš nový toner či cartridge došel dřív, než jste zvládli vytisknout stěží polovinu množství stránek, které vám výrobce náplně sliboval při nákupu? Vsadíme se, že určitě ano. Pokud jste však na danou situaci reagovali nařčením výrobce náplně ze lži, velmi pravděpodobně jste tak učinili neprávem. To proto, že udávané množství výtisků daným tonerem či cartridgí platí při 5% pokrytí stránky při tisku. A právě v tom je zakopaný pes. Tušíte totiž, jak vlastně stránka pokrytá tiskem z pěti procent vypadá? Pokud ne, v následujících řádcích vám uděláme v celé problematice jasno.

Celý článek »
3 minuty čtení

Aktualizace HP tiskárny: Co dělat, abyste mohli i nadále používat kompatibilní náplně

28. 8. 2023

Kompatibilní tonery a cartridge se těší mezi majiteli tiskáren dlouhodobě velké popularitě, jelikož lze díky nim ušetřit při tisku nemalé peníze. Oproti originálním náplním je totiž u nich cena za výtisk podstatně nižší, přičemž kvalita tisku je s originály zpravidla takřka stejná. Právě kvůli svým kladům však začínají být kompatibilní náplně pro výrobce tiskáren čím dál tím větším trnem v oku, přičemž jako první proti nim začalo zejména intenzivně bojovat HP. To zavádí u svých tiskáren konkrétně softwarovou blokaci, která využití neoriginálních náplní zablokuje a jedinou možností je tedy použití originálních kusů, ať se vám to líbí nebo ne. Určitá obrana proti této novince sice existuje, nicméně zázračná není.

Celý článek »
2 minuty čtení

XL. vs klasická velikost náplně: Bude pasovat do tiskárny?

7. 8. 2023

Pokud pro tisk využíváte inkoustovou tiskárnu, velmi pravděpodobně jste v ní již měnili cartridge za nové poté, co ve starých došla náplň. Při nákupu nových jste se pak zřejmě setkali s tím, že kromě originálních a kompatibilních nebo chcete-li alternativních náplní, bylo na výběr i ze standardních a XL verzí. Že nevíte, v čem se liší a v čem naopak shodují? Nevadí. V následujících řádcích vám rozdíl v krátkosti stručně a jasně vysvětlíme.

Celý článek »
Další články

Zákazníci nás chválí

95% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.