Články

Proč mizí barevné tonery i při černobílém tisku?

Stává se vám, že i přes to, že máte nastavený černobílý tisk, ubývají vám i barevné tonery? Chtěli jste ušetřit, ale výměně barevných kazet se nakonec nevyhnete?

Některé inkoustové, ale i laserové tiskárny spotřebovávají barevné tonery i při černobílém tisku. Nejde přitom o chybu, ale o standardní nastavení. Proč tomu tak je? A je možné toto nastavení nějak změnit?

 

 

 

Proč kupovat tonery Xerox.

Nejste si jisti zda jsou tonery Xerox pro Vás ty pravé? V tomto článku se dozvíte hlavní výhody oproti originálním tonerům společnosti HP, Brother, Canon. Dalším bodem je samotná patentová technologie výroby tonerů Xerox.

 

 

 

Mám koupit originální, nebo neoriginální toner?

Vyplatí se na tonerech šetřit? A kolik nás takové šetření může stát? Vysvětlíme si rozdíly mezi neoriginálními (renovovanými, kompatibilními) a originálními tonery a díky tomu se lépe zorientujeme v nabídce.

 

 

 

Potřebuji nový toner, nebo cartridge? Vyberte správně a tiskněte chytře a levně

Vaše tiskárna přestane tisknout právě v momentě, kdy ji potřebujete nejvíce. Buďte na to připraveni. Víte, jaký je rozdíl mezi tonerem a inkoustovou kazetou? A jak vyměnit kazetu bez toho, abyste poškodili tiskárnu?

 

 

 

Mám starý toner zlikvidovat, nebo recyklovat?

Co dělat s prázdným tonerem? Jak ho pořádně zlikvidovat tak, aby to bylo bezpečné? A dá se recyklací tonerů vydělat?