Recenze TonerPartner
Výhoda vyzvednutí zásilky v boxu
Promiňte, ale obecně po některých zkušenostech s demokratickým obchodem v kapitalismu už raději nikoho nedoporučuji. Nemám ale nic proti tomuto prodávajícímu, poslal mi to, co jsem chtěl a poslal to rychle. Co ale mám, tak to je k dopravci, byla to Balíkovna. Nelíbí se mi, když na výdejním místě vidím svoji zásilku, to je vcelku tenkou obálku s přece jen lehce zranitelnou paměťovou kartou ochráněnou jenom v plastovém tenkém pouzdru, naplacato a na ní ležet dva celkem větší balíky. Ale myslím, že by tam na ní klidně mohly ležet i čtyři a nic jiného by se nedělo. Tím chci říci, že kdyby byl dopravce empatický zajistil by, aby byly zásilky charakteru tenkých listovních zásilek odděleny od těch balíkových aby je ty balíky nepřetěžovaly. Také by bylo dobré neválet to po zemi, ale na nějakém regálku.
Už nemají jen tonery
spokojenost
I když jsem objednavku zrušila, hodnotím celkový přístup a rychlost vyřízení velmi pozitivně