Recenze TonerPartner
Ověřený zákazník
Zabalení zásilky bylo tristní, tonery volně létaly po krabici. Hlavně, že si začali účtovat balné....
Ověřený zákazník
rychlost a kvalita
Ověřený zákazník
Obchod mohu vřele doporučit. Sice předmětné produkty často nepotřebuji, ale v případě nutnosti se včas připomenou.A navíc nemusím pátrat jakou cartridge mám vybrat.Nabidnou mi minulou objednávku a stačí jenom potvrdit.
Nakupuji zde celkem pravidelně a musím obchod pochválit.
Ověřený zákazník
Ok
Ověřený zákazník
Ta dodací lhůta se nějak nepovedla, ale jinak OK
Ověřený zákazník
vše v pohodě.
Ověřený zákazník
Doporučuji nakupovat !!!
rychlost dodání
Ověřený zákazník
OK