Recenze TonerPartner
Super komunikace
Bezva zboží
Dobrá cena a rychlost dodání.
Bez problémů a rychle.
rychlost dodání,cena
+ S obchodem jsem velmi spokojen, objednávku vyřídil velmi rychle.
- Nejsem spokojen s dopravcem, zásilka ještě nedorazila.
Je to výborný obchod a stojí za to v nem nakupovat. Já to dělám elektronicky a jsem velmi spokojen
Dle obchodních podmínek má prodejce odeslat zboží do 2 pracovních dnů pokud je zboží skladem a v případě platby předem po přijmutí platby. E-shop uváděl že má skladem hodně kusů tak jsem očekával že tuto jednu SD kartu bez problému stihne odeslat. Ke konci 4. pracovního dne od potvrzení platby jsem volal na infolinku jestli jen nezapomněli to odeslat a teprve tehdy jsem zjistil že to ani nemají skladem, bylo mi nabídnuto zrušit objednávku nebo počkat odhadem pár dní na její odeslání. Teprve následující den po hovoru mi došel email že se objednávka zpozdí. Nakonec objednávku celkem šestý pracovní den od potvrzení platby konečně odeslali, celou tu dobu i nyní při psaní recenze e-shop uvádí že má skladem přes 20 kusů.
Nebyl problém se dovolat na infolinku během jejich úředních hodin
Že zboží není skladem a objednávka se opozdí jsem byl informován dost pozdě