Recenze TonerPartner
stále dobré
vše rychlé a ok
naprostá pohoda, kvalitně zabaleno, bez závad.
Rychlost , spolehlivost
Dobré ceny,rychlé dodání
Vaše služby spokojenost .
Doručení záilky českou poštou nespokojenost . Nebyla dodána na sjednanou zásilkovnu ale asi o 3 km dál . Dúvod doručovatele uveden ve
sms nedostatek kapacity této
zásilkovny . Na puvodní zásilkovně mi bylo sděleno, že ten den meli volnou kapacitu po celý den. A mně to stálo 3 hod. ztraceneho času . Na poště kam zásilku doručil mi bylo pracovnicí sděleno, že ten den bylo takových případů několik kdy si prišli lidá stěžovat na podobne jednání.
Rychlost