Recenze TonerPartner
Jsem zákazníkem tohoto obchodu již několik let a tento se projevil vždy jako seriózní. A i proto mu zachovávám přízeň a též doporučuji jiným lidem
Plná snaha vyhovět zákazníkovi při řešení problémů a jeho informovanost
s obchodem naprostá spokojenost
spolehlivost, opakovaný nákup
lehce jsem nepochopila stránky obchodu - v domnění, že si objednávám karton obálek (250ks), tak mi přišla obálka jen jedna :DD .. no nic příště si to musím lépe po sobě zkontrolovat. Nebo jestli by obchod mohl zlepšit možnost výběru?? jako ks vs. kartony ?? :))
Rychlost
Rychlost dodání
Vždy jednoduché objednání, pravidelná nabídky zopakování předchozí objednávky bez nutnosti znovu vyhledávat kompatibilní toner....