Recenze TonerPartner
rychlá dodávka objednaného zboží
možnost opakování poslední objednávky (nemusím hledat typ toneru)
doporučuji
rychlé dodání
Sem už se nevrátím, když mi dochází toner, tak si ho neobjednávám 3 měsíce dopředu, ale vyhledám obchod, který ho má skladem. Bohužel zde, měli vše skladem a nakonec nebylo nic, takže čekáš, čekáš...
dobře zabaleno
Zatím jen dobré.
Balení - krabice - je příliš velká. V podstatě se to nedá skladovat jako obvykle tovární tonery, protože byste na to potřebovali další skříň. Chápu výhody robustnějšího balení, ale tady už je opravdu na zváženou, zda musí být ty krabice tak gigantické, že by se do nich ten toner vešel několikrát...
Kvalitní toner - žádný problém při tisku
výhodná cena - mnohem nižší než originální produkt
balení - toner je zabalen tak, že by se mu nic nestalo, ani kdyby spadl z mrakodrapu.