CyberPower Emergency Power System (EPS) 1000VA/700W
ilustrační foto
Obj. číslo
OEM
CPS1000E
Výrobce
Cyber Power Systems
Věrnostní body: 233
0 hodnocení
Vyprodáno
Tento produkt již není dostupný, proto jej nelze objednat.
Prohlédněte si alternativní zboží. Určitě si něco vyberete.
Mohlo by se vám hodit
Popis a parametry
EAN: 4712364141898
Technologie provozu
Line-Interactive, AVR (Boost & Buck)
Výkon
1000VA, 700W
Vstup
Napětí rozměru 140 ~ 300V
Frekvenční rozsah 50 / 60 Hz +/- 5Hz (auto sensing)
DC Vstupní napětí 12V
Ochrana proti přepětí
Surge Spike až do 400V; Firmware upgrade pro dlouhodobé přetížení napětí
AC Výstup
Jednofázový
Výstupní napětí 0~40% zátěž Čistý sinus pro 220V +/- 10 %40~100% zátěž Aproximovaný Sinus pro 220V +/- 10%
Frekvence výstupu 50 / 60Hz +/- 1 %
Čas přepnutí (typický) < 10 ms
Ochrana proti přetížení
On Utility: Circuit BreakerOn Battery: Internal Current Limiting
Výstupní zásuvky
2 x Schuko
Certifikáty
CE, SONCAP
Indikace stavu
Indickátory: Zapnuto, LCD Display
Zvukové alarmy: Provoz na Batterie, Vybití Batterií, Přetížení
Zvláštní funkce
Nabíjecí proud 15A
ByPass Switch: Ano
Baterie: Volitelně
LCD Display: Ano
Manual Switch: Ne
Komunikační port: Ne
Fyzické rozměry
Rozměry (mm): 153 x 208 x 230
Hmotnost (kg): 9.4
Kolečka: Ne
Záložní čas 1KVA CYBERPOWER INVERTER při použití volitelné 12V/200Ah baterie
  • 25% zátěž (125W) - 10 hodin
  • 50% zátěž (350W) - 4 hodiny
  • 75% zátěž (525W) - 2 hodiny 36 minut
  • 100% zátěž (700W) - 1 hodina 42 minut
Obrázky produktu
Mohlo by Vás zajímat
Shop roku 2025
Shop roku 2025
Bezpečný nákup s dTest
Parametry
Druh zboží
Počítače, notebooky a tablety
Použití
Emergency Power System (EPS)
Provedení
Tower
Topologie
Line-Interactive
Fáze (Vstup/Výstup)
1:1
Komunikace
bez
Možnosti
Prodloužení záložního času
Ochrana datové sítě
Ne
Ochrana telefonní sítě
Ne
Typ výstupu
SCHUKO
Výrobce
Cyber Power Systems
Počet výstupních zásuvek
2
Zdánlivý výkon VA
1000
Poradna
Nejčastější dotazy
Jakým přepravcem mi bude zboží doručeno?
Je možné zboží vyzvednout osobně?
Do kdy musím odeslat objednávku, aby byla doručena následující den?
Mohu zaplatit přepravci kartou?
Jak probíhá reklamace a jak dlouho trvá její vybavení?
Co jsou to věrnostní body?
Musím se při nákupu registrovat?
Jak se dozvím, že je mi balíček doručován?
Kde se nachází balíček s mojí objednávkou?
Přepravní společnost Vám zašle e-mailem nebo SMS sledovací číslo balíku a odkaz na jeho sledování.
Mohu svou objednávku nadiktovat přes telefon?
Kde najdu k nahlédnutí své faktury?
Kdy dostanu věrnostní body a jak je mohu uplatnit?
Co znamená platba online platební kartou?
Nevíte si rady? Pomůžeme vám.
Rádce
pro výběr
Výdejní místa. Až 36892 odběrných míst.
Široký výběr. Nabízíme více než 49000 produktů.
U nás máte čas. Zboží můžete vrátit do 30 dnů.
Odměníme Vás. Za každý nákup získáte věrnostní body.
Zákazníci nás chválí
93% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.