Vybrané produkty

Chovatelské potřeby

Výdejní místa. Až 27230 odběrných míst.
Široký výběr. Nabízíme více než 63000 produktů.
U nás máte čas. Zboží můžete vrátit do 30 dnů.
Odměníme Vás. Za každý nákup získáte věrnostní body.

Víte, že si můžete své nákupy urychlit?

Na každé krabici od náplně najdete QR kód, který Vás nasměruje přímo na daný produkt a vy tak můžete okamžitě nakoupit.

Více informací

Sbírejte body,
nakupujte levněji

Za každou objednávku získáváte odměnu formou kreditů na nákup, které jsou následně přepočteny na finanční slevu. Tuto peněžní částku lze uplatnit při následující objednávce!

Více informací

Mohlo by Vás zajímat

7 minut čtení

Jak vybrat domácí tiskárnu: Hlavní parametry výběru

19. 2. 2024

Výběr správné domácí tiskárny se může na první pohled zdát jako neřešitelný úkol. Pokud si ale položíte ty správné otázky, máte napůl vyhráno. Pojďme se podívat, jak vybrat tiskárnu, k čemu tiskové zařízení doma využijete a podle jakých parametrů se řídit.

Celý článek »
5 minut čtení

Jak stáhnout fotky do počítače z mobilu či fotoaparátu

10. 1. 2024

Časy analogových fotoaparátů jsou již dávno pryč a s nimi i nutnost jednou za čas nechat fotky vyfocené na film vyvolat specialisty. Právě to s sebou ale ve výsledku přináší i určitá negativa. Zatímco v minulosti jsme totiž díky analogovým foťákům měli spousty fotek ve fyzické podobě zařazené do fotoalb, dnešní doba přeje spíše fotkám digitálním, které si prohlížíme maximálně tak na displeji mobilů, počítačů a televizí a jen málokdy je necháme vytisknout. Určitý háček může být nicméně i v tom, že ne každý ví, jak vlastně stáhnout fotky do počítače z mobilu či fotoaparátu a proto se k jejich tisku neuchyluje. Nejedná se přitom o nic složitého či časově náročného, o čemž vás přesvědčíme v následujících řádcích.

Celý článek »
7 minut čtení

Jak doma jednoduše vytvořit vlastní vánoční pohlednice: Tipy na tiskárny, software, papír i obrázky

27. 11. 2023

Je tomu sice skoro až k nevíře, ale rok se s rokem sešel a letošní Vánoce jsou již téměř za rohem a to znamená jediné - přípravy na ně začínají pomalu, ale jistě nabírat na obrátkách. Zatímco s pečením cukroví, nakupováním dárků, výzdobou vašich domovů či porcováním kapra vám tak úplně nepomůžeme, rádi vám poradíme alespoň s vytvořením vlastní pohlednice zdarma, kterou můžete následně zaslat svým nejbližším jakožto vánoční přání. Takové vánoční přání z fotky jim totiž zcela určitě udělá radost, což je o Vánocích nejdůležitější.

Celý článek »
Další články

Zákazníci nás chválí

92% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.