Typ náplně
Výrobce náplně
Cena náplně
344 Kč
570 Kč

Nevíte si rady? Pomůžeme vám.

Rádce pro výběr

Chci se zeptat

Zákazníci nás chválí

93% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Cartridge Canon CL-546 - barvy do tiskárny

- 13%

CANON CL-546-XL (8288B001) - Cartridge TonerPartner PREMIUM, color (barevná)

Skladem > 10 ks Barevná13,5ml 25,48 Kč / ml TonerPartner
393 Kč 344 Kč
284 Kč bez DPH
Nejnižší cena za posledních 30 dnů: 330 Kč
Pro které tiskárny je produkt vhodný?

Canon CL-546-XL (8288B001) - cartridge, color (barevná)

Skladem 3 ks Barevná13ml 43,84 Kč / ml Canon
570 Kč
471 Kč bez DPH
Nejnižší cena za posledních 30 dnů: 553 Kč
Pro které tiskárny je produkt vhodný?
Máme pro vás levnější náplň. S naší TonerPartner náplní ušetříte 42% nákladů na tisk. Chci ušetřit 42%

Canon CL-546 (8289B001) - cartridge, color (barevná)

Skladem > 10 ks Barevná9ml 53,44 Kč / ml Canon
482 Kč 481 Kč
398 Kč bez DPH
Nejnižší cena za posledních 30 dnů: 473 Kč
Pro které tiskárny je produkt vhodný?
Máme pro vás levnější náplň. S naší TonerPartner náplní ušetříte 52% nákladů na tisk. Chci ušetřit 52%
- 7%

Canon CL-546-XL (8288B004) - cartridge, color (barevná)

Skladem > 10 ks Barevná13ml 43,69 Kč / ml Canon
610 Kč 568 Kč
469 Kč bez DPH
Nejnižší cena za posledních 30 dnů: 542 Kč
Pro které tiskárny je produkt vhodný?
Máme pro vás levnější náplň. S naší TonerPartner náplní ušetříte 42% nákladů na tisk. Chci ušetřit 42%

Pokročilé filtrování

Typ náplně 0
Typ náplně
Výrobce náplně 0
Výrobce náplně
Cena náplně 0
Cena náplně
344 Kč
570 Kč
Výdejní místa. Až 38373 odběrných míst.
Široký výběr. Nabízíme více než 45000 produktů.
U nás máte čas. Zboží můžete vrátit do 30 dnů.
Odměníme Vás. Za každý nákup získáte věrnostní body.