Kingston DC3000ME/15,36TB/SSD/2.5"/U.2/5R
SHOPPING
- 29%
DAYS
ilustrační foto
Obj. číslo
AH2050601008
OEM
SEDC3000ME/15T3
Výrobce
KINGSTON
Věrnostní body: 5523
0 hodnocení
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Skladem 4 ks, v úterý u Vás
Skladem 4 ks, v úterý u Vás
Mohlo by se vám hodit
Popis a parametry
Kingston DC3000ME - SSD disk pro datová centra
Vestavěná ochrana a šifrování
Využití v různých aplikacích
  • Umělá inteligence
  • HPC
  • OLTP
  • Databáze
  • Cloudová infrastruktura
  • Edge computing
Technické parametry
Model: Kingston DC3000ME
Kapacita: 15360GB
Typ disku: U.2, 2.5” x 15mm
Rozhraní: PCIe NVMe Gen5 x4 (zpětně kompatibilní s gen 4)
Přenosová rychlost:
  • Zápis - 9 700MB/s
  • Čtení - 14 000MB/s
Provozní teplota: 0 - 70°C
Rozměry: 100.50mm x 69.8mm x 14.8mm
Hmotnost: 152.3g
Životnost: 2000000 h MFTB, 28,032TB, 1DWPD (5 let)
Záruka a podpora
Mohlo by Vás zajímat
Shop roku 2025
Shop roku 2025
Bezpečný nákup s dTest
Parametry
Provedení
Typ úložiště
Modelová řada
Rychlost čtení (MB/s)
Rychlost zápisu (MB/s)
TBW - rozsah (TB)
TBW - přesná (TB)
Paměťové čipy
Vhodný pro
Rozměr disku
Rozhraní SATA
Rozhraní SAS
Rozhraní M.2 SATA
Rozhraní PCI-e
Rozhraní M.2 PCIe NVMe
Rozhraní M.2 PCIe 5.0 NVMe
Obsahuje chladič
Rozhraní U.2
Kapacita disku
Otáčky disku (rpm)
Záruka (roky)
Poradna
Nejčastější dotazy
Jakým přepravcem mi bude zboží doručeno?
Je možné zboží vyzvednout osobně?
Do kdy musím odeslat objednávku, aby byla doručena následující den?
Mohu zaplatit přepravci kartou?
Jak probíhá reklamace a jak dlouho trvá její vybavení?
Co jsou to věrnostní body?
Musím se při nákupu registrovat?
Jak se dozvím, že je mi balíček doručován?
Kde se nachází balíček s mojí objednávkou?
Přepravní společnost Vám zašle e-mailem nebo SMS sledovací číslo balíku a odkaz na jeho sledování.
Mohu svou objednávku nadiktovat přes telefon?
Kde najdu k nahlédnutí své faktury?
Kdy dostanu věrnostní body a jak je mohu uplatnit?
Co znamená platba online platební kartou?
Nevíte si rady? Pomůžeme vám.
Rádce
pro výběr
Výdejní místa. Až 36679 odběrných míst.
Široký výběr. Nabízíme více než 49000 produktů.
U nás máte čas. Zboží můžete vrátit do 30 dnů.
Odměníme Vás. Za každý nákup získáte věrnostní body.
Zákazníci nás chválí
93% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.