CyberPower Value PRO SERIE GreenPower UPS 1000VA/550W, SCHUKO zásuvky
SHOPPING
- 2%
DAYS
ilustrační foto
Obj. číslo
OEM
VP1000ELCD-DE
Výrobce
Cyber Power Systems
Věrnostní body: 141
0 hodnocení
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Skladem > 20 ks, v úterý u Vás
Skladem > 20 ks, v úterý u Vás
Mohlo by se vám hodit
Popis a parametry
Automatická regulace napětí
Multifunkční LCD displej
Pro přehledné zobrazení podmínek napájení a stavu baterie.
Ochrana datových linek
Kompatibilita s řídicím softwarem PowerPanel
Pro konfiguraci a monitorování stavu UPS v reálném čase.
Specifikace
  • Line-interactive UPS Topology
  • Energy Saving Technology
  • Automatic Voltage Regulation (AVR)
  • Overload Protection
  • Surge and Spike Protection
  • High-Speed Ethernet Data Transmission
  • LCD Status Display
  • PowerPanel Management Software
  • Tower Form Factor
Model
VP1000ELCD
Technologie pro úsporu energie
Bypass technologie GreenPower UPS™
Kapacita (VA)
1000VA
Kapacita (Watt)
550W
Jmenovité vstupní napětí
230 ± 10Vac
Rozsah vstupního napětí
167 ~ 295Vac
Rozsah vstupní frekvence
50/60 ± 5
Jmenovitý vstupní proud
4.35A
Vstupní zásuvka
IEC C14
Regulace napětí (AVR)
Ano (Single Boost, Single Buck)
Rozsah výstupního napětí na baterie
230 ± 10%
Rozsah výstupní frekvence
50/60 ± 1%
Výstupní frekvence
Simulovaný sinus
Ochrana proti přetížení
Jistič
Počet zásuvek
4
Typ zásuvek
Schuko GR
Přepěťová ochrana
Ano
Max. hodnota rázu
450J
Telefon/Síť RJ11/RJ45
Ano (až 1Gb)
Typ baterie (Počet)
12V/9Ah (1)
Typická doba nabíjení
8 h
Prodloužení doby zálohy
Ne
Plná zátěž (min)
1
Poloviční zátěž (min)
10
USB port
Ano
Sériový port
Management karta
Ne
LAN karta
EPO konektor
Software
PowerPanel Personal Edition
Studený start
Self Test
Zvukové výstrahy
Ano - Režim Baterie , Vybitá baterie , Přetížení , Přebíjení , Porucha UPS
Multi-funkční LCD zobrazení
Rozměry (V x Š x H) (mm)
227 x 100 x 260
Hmotnost (kg)
5.14
Výška v racku
0U
Záruka
24 měsíců, provedení v servisu
Dodávka obsahuje
UPS, Napájecí a USB kabel, Uživatelská říručka
Mohlo by Vás zajímat
Shop roku 2025
Shop roku 2025
Bezpečný nákup s dTest
Parametry
Použití
Provedení
Topologie
Fáze (Vstup/Výstup)
Komunikace
Ochrana datové sítě
Ochrana telefonní sítě
Typ výstupu
Počet výstupních zásuvek
Zdánlivý výkon VA
Poradna
Nejčastější dotazy
Jakým přepravcem mi bude zboží doručeno?
Je možné zboží vyzvednout osobně?
Do kdy musím odeslat objednávku, aby byla doručena následující den?
Mohu zaplatit přepravci kartou?
Jak probíhá reklamace a jak dlouho trvá její vybavení?
Co jsou to věrnostní body?
Musím se při nákupu registrovat?
Jak se dozvím, že je mi balíček doručován?
Kde se nachází balíček s mojí objednávkou?
Přepravní společnost Vám zašle e-mailem nebo SMS sledovací číslo balíku a odkaz na jeho sledování.
Mohu svou objednávku nadiktovat přes telefon?
Kde najdu k nahlédnutí své faktury?
Kdy dostanu věrnostní body a jak je mohu uplatnit?
Co znamená platba online platební kartou?
Nevíte si rady? Pomůžeme vám.
Rádce
pro výběr
Výdejní místa. Až 36729 odběrných míst.
Široký výběr. Nabízíme více než 49000 produktů.
U nás máte čas. Zboží můžete vrátit do 30 dnů.
Odměníme Vás. Za každý nákup získáte věrnostní body.
Zákazníci nás chválí
93% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.