Fortron zdroj FSP180-50FEB, Flex ATX, 180W
SHOPPING
- 16%
DAYS
ilustrační foto
Obj. číslo
OEM
9PA1806203
Výrobce
Fortron
Věrnostní body: 47
0 hodnocení
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Skladem 20 ks, dodání do 1-2 pracovních dnů
Mohlo by se vám hodit
Popis a parametry
FSP/Fortron Flex ATX FSP180-50FEB, voľne ložený, 180W
Táto jednotka Flex ATX má skutočný výkon 180 W. Vďaka svojim malým rozmerom je ideálny pre aplikácie Mini-ITX, a to aj v priemyselnom prostredí.
  • Zdroj určený pre PC
  • Napájací zdroj Flex ATX 12V
  • Skutočných 180 W
  • 40 mm vstavaný ventilátor s guličkovým ložiskom
  • Spĺňa novú bezpečnostnú normu EN 62368
  • Nízka hlučnosť
  • Typická účinnosť > 85 %
  • Plný rozsah (90 - 264 Vac)
  • Spotreba v pohotovostnom režime <0,5 W
  • Celkový výkon pri + 3.3V, +5V max. 61W
  • Celkový výkon pri +3.3V, +5V a +12V max. 180W
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
model fSP180-50FEB
formát Flex ATX
pFC Aktívny PFC
Ventilátor 40 mm, guľôčkové ložisko
Rozmery (Š x V x H) 81.5 x 40.5 x 150 mm
Napájanie 180W
Bezpečnostné normy cB, CE, TUV, cUL, FCC
Konektory 1x 20 + 4 PIN konektor pre napájanie MB
1x P4 (12V) konektor
2x PATA (Molex)
1x SATA
1x FDD
Mohlo by Vás zajímat
Shop roku 2025
Shop roku 2025
Bezpečný nákup s dTest
Parametry
Konektory
Formát zdroje
Konektory pro základní desku
Efektivita zdroje
Modulární kabeláž
Výrobce
Výkon zdroje (W)
Poradna
Nejčastější dotazy
Jakým přepravcem mi bude zboží doručeno?
Je možné zboží vyzvednout osobně?
Do kdy musím odeslat objednávku, aby byla doručena následující den?
Mohu zaplatit přepravci kartou?
Jak probíhá reklamace a jak dlouho trvá její vybavení?
Co jsou to věrnostní body?
Musím se při nákupu registrovat?
Jak se dozvím, že je mi balíček doručován?
Kde se nachází balíček s mojí objednávkou?
Přepravní společnost Vám zašle e-mailem nebo SMS sledovací číslo balíku a odkaz na jeho sledování.
Mohu svou objednávku nadiktovat přes telefon?
Kdy dostanu věrnostní body a jak je mohu uplatnit?
Kde najdu k nahlédnutí své faktury?
Co znamená platba online platební kartou?
Nevíte si rady? Pomůžeme vám.
Rádce
pro výběr
Výdejní místa. Až 36567 odběrných míst.
Široký výběr. Nabízíme více než 49000 produktů.
U nás máte čas. Zboží můžete vrátit do 30 dnů.
Odměníme Vás. Za každý nákup získáte věrnostní body.
Zákazníci nás chválí
93% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.