SAMSUNG MT LED LCD 49" ViewFinity Monitor LS49A950UIUXEN - prohnutý, VA, 5120X1440, 60Hz, 4ms, DP, HDMI, USB C
ilustrační foto
Obj. číslo
OEM
LS49A950UIPXEN
Výrobce
Samsung
Věrnostní body: 1618
0 hodnocení
Vyprodáno
Tento produkt již není dostupný, proto jej nelze objednat.
Prohlédněte si alternativní zboží. Určitě si něco vyberete.
Mohlo by se vám hodit
Popis a parametry
SAMSUNG MT LED LCD 49" ViewFinity Monitor LS49A950UIUXEN
EAN: 8806094771862
Popis produktu
Super-ultraširoký displej s dvojitým QHD rozlišením pro neuvěřitelně realistický obraz.
Poměr stran 32 : 9 maximalizuje plochu obrazovky pro bezproblémový multitasking.
Technologie QLED převádí světlo na širší škálu barev, nabízí více odstínů než běžné monitory.
Monitor S9 je vybaven portem USB Type-C s podporou 90W nabíjení, umožňuje napájení notebooku a přenos dat pomocí jediného kabelu.
Konektor LAN pro jednoduché připojení notebooku k monitoru a použití Ethernetu.
Celodenní péče o zrak
Pokročilá technologie Eye Comfort snižuje namáhání očí, pro pohodlnější práci po delší dobu.
Technologie Flicker Free odstraňuje únavné a dráždivé blikání obrazovky.
Režim Eye Saver Mode minimalizuje vyzařované modré světlo.
Bohatší a jemnější odstíny
Podpora HDR přináší na obrazovku skutečný vysoký dynamický rozsah zářivých odstínů bílé a černé.
Lepší soustředění a pohodlí
Nerušené soustředění zajišťuje optimální produktivitu
Prakticky bezokrajové provedení pro soustředění na práci, s minimem rušivých vlivů.
Tenký kovový stojan vyhovující jakýmkoli estetickým potřebám.
Specifikace
  • Velikost obrazovky (třída): 49
  • Plochý / zakřivený: Prohnutý
  • Aktivní velikost obrazovky (H/V) (mm): 1 191,936 (H) × 335,232 (V)
  • Zakřivení obrazovky: 1800R
  • Poměr stran: 32:9
  • Typ panelu: VA
  • Jas (typický): 350 cd/m2
  • Maximální jas (typický): 400 cd/m2
  • Jas (min.): 250 cd/m2
  • Poměr statického kontrastu: 3000:1 (typický)
  • Poměr dynamického kontrastu: Mega DCR
  • HDR (Vysoký dynamický rozsah): VESA DisplayHDR 400
  • Rozlišení: 5 120 × 1 440
  • Čas odezvy (ms): 4ms (GTG)
  • Úhel sledování (H/V): 178°/178°
  • Podpora barev: 1,07 miliard
  • Barevný gamut (NTSC): 88 % (typický)
  • Barevný gamut (pokrytí DCI): 95 % (typický)
  • Pokrytí sRGB: 125 % (typický)
  • Pokrytí Adobe RGB: 92 % (typický)
  • Obnovovací frekvence: 60 Hz (DP : Max 120 Hz)
Mohlo by Vás zajímat
Shop roku 2025
Shop roku 2025
Bezpečný nákup s dTest
Parametry
Formát obrazovky
Rozhraní
Rozlišení displeje
Povrchová úprava displeje
Typ panelu
Výrobce
*Úhlopříčka displeje (")
Poradna
Nejčastější dotazy
Jakým přepravcem mi bude zboží doručeno?
Je možné zboží vyzvednout osobně?
Do kdy musím odeslat objednávku, aby byla doručena následující den?
Mohu zaplatit přepravci kartou?
Jak probíhá reklamace a jak dlouho trvá její vybavení?
Co jsou to věrnostní body?
Musím se při nákupu registrovat?
Jak se dozvím, že je mi balíček doručován?
Kde se nachází balíček s mojí objednávkou?
Přepravní společnost Vám zašle e-mailem nebo SMS sledovací číslo balíku a odkaz na jeho sledování.
Mohu svou objednávku nadiktovat přes telefon?
Kde najdu k nahlédnutí své faktury?
Kdy dostanu věrnostní body a jak je mohu uplatnit?
Co znamená platba online platební kartou?
Nevíte si rady? Pomůžeme vám.
Rádce
pro výběr
Výdejní místa. Až 36726 odběrných míst.
Široký výběr. Nabízíme více než 49000 produktů.
U nás máte čas. Zboží můžete vrátit do 30 dnů.
Odměníme Vás. Za každý nákup získáte věrnostní body.
Zákazníci nás chválí
93% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.