SCYTHE KF1215FD18 Kaze Flex 120 mm Slim Fan 1800 RPM
SHOPPING
- 6%
DAYS
ilustrační foto
Obj. číslo
AH201063892
OEM
KF1215FD18
Výrobce
SCYTHE
Věrnostní body: 18
0 hodnocení
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Skladem 1 ks, dodání do 1-2 pracovních dnů
Mohlo by se vám hodit
Popis a parametry
Scythe Kaze Flex 120 Slim The bearing structure of FDB (Fluid Dynamic Bearing) is made of high quality compressed metal, which contributes to low friction and a long life span High quality lubricant oil enclosed between shaft and bearing withstands temperatures of up to 250°C and results in an excellent lubricating effect Vibration and shock absorbing rubber pads are integrated into the fans design and further enhance a silent operation, making this fan ideal for cases and coolers Specifications Model Name: Kaze Flex 120 Slim Model-Nr.: KF1215FD18 Dimensions: 120 x 120 x 17 mm Fan Speed: 1800 rpm (±10%) Noise Level: 30 dBA Airflow: 50.79 CFM = 86.5=25 m3/h Static Pressure: 1,35 mmH2O = 13,24 Pa Voltage: 12 V Amperage: 0,18 A Power Input: 2,16 W Connector: 3-pin Accessory: Molex-Adaptor, 4x screws, Bearing: Sealed Precision Fluid Dynamic Bearing MTTF: 100.000 Hours (25°C)
Mohlo by Vás zajímat
Shop roku 2025
Shop roku 2025
Bezpečný nákup s dTest
Parametry
Počet kusů v balení
Průměr ventilátoru (mm)
Poradna
Nejčastější dotazy
Jakým přepravcem mi bude zboží doručeno?
Je možné zboží vyzvednout osobně?
Do kdy musím odeslat objednávku, aby byla doručena následující den?
Mohu zaplatit přepravci kartou?
Jak probíhá reklamace a jak dlouho trvá její vybavení?
Co jsou to věrnostní body?
Musím se při nákupu registrovat?
Jak se dozvím, že je mi balíček doručován?
Kde se nachází balíček s mojí objednávkou?
Přepravní společnost Vám zašle e-mailem nebo SMS sledovací číslo balíku a odkaz na jeho sledování.
Mohu svou objednávku nadiktovat přes telefon?
Kdy dostanu věrnostní body a jak je mohu uplatnit?
Kde najdu k nahlédnutí své faktury?
Co znamená platba online platební kartou?
Nevíte si rady? Pomůžeme vám.
Rádce
pro výběr
Výdejní místa. Až 36595 odběrných míst.
Široký výběr. Nabízíme více než 49000 produktů.
U nás máte čas. Zboží můžete vrátit do 30 dnů.
Odměníme Vás. Za každý nákup získáte věrnostní body.
Zákazníci nás chválí
93% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.