SCYTHE SY1425HB12M Glide Stream 140 mm fan 1200rpm
SHOPPING
- 6%
DAYS
ilustrační foto
Obj. číslo
AH201063698
OEM
SY1425HB12M
Výrobce
SCYTHE
Věrnostní body: 18
0 hodnocení
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Skladem 1 ks, dodání do 1-2 pracovních dnů
Mohlo by se vám hodit
Popis a parametry
Nový GlideStream 140 přichází se žlábky na lopatkách ventilátoru pro menší odpor vzduchu a gumovými vložkami v montážních otvorech pro minimalizování nepříjemných vibrací. Další zajímavostí jsou montážní otvory kompatibilní s ventilátory o rozměru 120mm. Technická specifikace: Rozměry: 140 x 140 x 25 mm Rychlost otáček: 1200 rpm Hlučnost: 29.5 dBA Průtok vzduchu: 84,59 CFM Napětí: 12 V Hmotnost: 130 g Konektor: 3-Pin (včetně 4-Pin Molex adaptéru) Typ ložiska: kluzné
Mohlo by Vás zajímat
Shop roku 2025
Shop roku 2025
Bezpečný nákup s dTest
Parametry
Počet kusů v balení
Průměr ventilátoru (mm)
Poradna
Nejčastější dotazy
Jakým přepravcem mi bude zboží doručeno?
Je možné zboží vyzvednout osobně?
Do kdy musím odeslat objednávku, aby byla doručena následující den?
Mohu zaplatit přepravci kartou?
Jak probíhá reklamace a jak dlouho trvá její vybavení?
Co jsou to věrnostní body?
Musím se při nákupu registrovat?
Jak se dozvím, že je mi balíček doručován?
Kde se nachází balíček s mojí objednávkou?
Přepravní společnost Vám zašle e-mailem nebo SMS sledovací číslo balíku a odkaz na jeho sledování.
Mohu svou objednávku nadiktovat přes telefon?
Kde najdu k nahlédnutí své faktury?
Kdy dostanu věrnostní body a jak je mohu uplatnit?
Co znamená platba online platební kartou?
Nevíte si rady? Pomůžeme vám.
Rádce
pro výběr
Výdejní místa. Až 36538 odběrných míst.
Široký výběr. Nabízíme více než 49000 produktů.
U nás máte čas. Zboží můžete vrátit do 30 dnů.
Odměníme Vás. Za každý nákup získáte věrnostní body.
Zákazníci nás chválí
93% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.