Záložní zdroj MHPower MPU700-12,UPS,700W, čistá sinus
SHOPPING
- 3%
DAYS
ilustrační foto
Obj. číslo
AH2091470117
OEM
MPU-700-12
Výrobce
CARSPA
Věrnostní body: 135
0 hodnocení
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Skladem 2 ks, do 3-4 pracovních dnů
Mohlo by se vám hodit
Popis a parametry
Záložní zdroj MHPower MPU-700-12
EAN: 8594199730036
Funkce a výhody
Automatické přepnutí při výpadku sítě.
Automatické dobíjení externího akumulátoru.
Čistý sinusový výstup.
Technické specifikace
  • Výkon: 700W
  • Kapacita: 1000VA
  • Napětí baterie: 12 V
  • Nabíjecí proud: 10 A
  • AC vstupní frekvence: 45 Hz ~ 65 Hz
Ochrana a bezpečnost
Ochrana proti přetížení až do 130% výkonu.
Varování před přetížením až do přepálené pojistky.
Fyzické charakteristiky
  • Provozní vlhkost: 10% RH ~ 90% RH
  • Provozní teplota: 0 ~ 40 ° C
  • Rozměr produktu: 350 mm x 145 mm x 210 mm
  • Hmotnost produktu: 6,6 kg
  • Barva: černá
Použití
Pro 12V externí akumulátor 50-150Ah.
Zvukový signál při přepnutí na baterii.
Doba zálohy
Pro spotřebu 100W, doba zálohy s baterií 65 Ah je 6,5 hodin.
Pro spotřebu 200W, doba zálohy s baterií 65 Ah je 3,25 hodin.
Pro spotřebu 300W, doba zálohy s baterií 65 Ah je 2,15 hodin.
Mohlo by Vás zajímat
Shop roku 2025
Shop roku 2025
Bezpečný nákup s dTest
Parametry
Záruka
Typ umístění
Výstupní výkon (W)
Výstupní výkon (VA)
Typ použití
Rozměry VxŠxH (cm)
Hmotnost přesná (kg)
Poradna
Nejčastější dotazy
Jakým přepravcem mi bude zboží doručeno?
Je možné zboží vyzvednout osobně?
Do kdy musím odeslat objednávku, aby byla doručena následující den?
Mohu zaplatit přepravci kartou?
Jak probíhá reklamace a jak dlouho trvá její vybavení?
Co jsou to věrnostní body?
Musím se při nákupu registrovat?
Jak se dozvím, že je mi balíček doručován?
Kde se nachází balíček s mojí objednávkou?
Přepravní společnost Vám zašle e-mailem nebo SMS sledovací číslo balíku a odkaz na jeho sledování.
Mohu svou objednávku nadiktovat přes telefon?
Kde najdu k nahlédnutí své faktury?
Kdy dostanu věrnostní body a jak je mohu uplatnit?
Co znamená platba online platební kartou?
Nevíte si rady? Pomůžeme vám.
Rádce
pro výběr
Výdejní místa. Až 36729 odběrných míst.
Široký výběr. Nabízíme více než 49000 produktů.
U nás máte čas. Zboží můžete vrátit do 30 dnů.
Odměníme Vás. Za každý nákup získáte věrnostní body.
Zákazníci nás chválí
93% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.