Barva
Cena náplně
45 Kč
320 Kč

Nevíte si rady? Pomůžeme vám.

Rádce pro výběr

Chci se zeptat

Zákazníci nás chválí

93% zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.

Barvy do tiskárny HP PHOTOSMART C5140

Vyberte si požadovanou barvu pro vaši tiskárnu HP PHOTOSMART C5140! Záruka kvality tisku je pro nás prioritou a proto odpovídají náplně TonerPartner těm nejvyšším standardům kvality.

Náplně do tiskáren HP Náplně do tiskáren HP PHOTOSMART

Nejprodávanější

1 hodnocení

MultiPack TonerPartner Cartridge PREMIUM, black + color (černá + barevná) – kompatibilní cartridge pro HP 363 (Q7966EE)

Vyrobeno v Česku
Skladem > 10 ks Černá + barevná 1x30ml/5x10ml 4 Kč / ml TonerPartner
Pro které tiskárny je produkt vhodný?
472 Kč 320 Kč
264 Kč bez DPH
Nejnižší cena za posledních 30 dnů: 307 Kč
- 42%

TonerPartner Cartridge PREMIUM, cyan (azurová) – kompatibilní cartridge pro HP 363 (C8771EE)

Skladem > 10 ks Azurová10ml 4,50 Kč / ml TonerPartner
77 Kč 45 Kč
37 Kč bez DPH
Nejnižší cena za posledních 30 dnů: 43 Kč
Pro které tiskárny je produkt vhodný?
- 42%

TonerPartner Cartridge PREMIUM, magenta (purpurová) – kompatibilní cartridge pro HP 363 (C8772EE)

Skladem > 10 ks Purpurová10ml 4,50 Kč / ml TonerPartner
77 Kč 45 Kč
37 Kč bez DPH
Nejnižší cena za posledních 30 dnů: 43 Kč
Pro které tiskárny je produkt vhodný?
- 42%

TonerPartner Cartridge PREMIUM, yellow (žlutá) – kompatibilní cartridge pro HP 363 (C8773EE)

Skladem > 10 ks Žlutá10ml 4,50 Kč / ml TonerPartner
77 Kč 45 Kč
37 Kč bez DPH
Nejnižší cena za posledních 30 dnů: 43 Kč
Pro které tiskárny je produkt vhodný?
- 32%

MultiPack TonerPartner Cartridge PREMIUM, black + color (černá + barevná) – kompatibilní cartridge pro HP 363 (Q7966EE)

Skladem > 10 ks Černá + barevná1x30ml/5x10ml 4 Kč / ml TonerPartner
472 Kč 320 Kč
264 Kč bez DPH
Nejnižší cena za posledních 30 dnů: 307 Kč
Pro které tiskárny je produkt vhodný?
- 42%

TonerPartner Cartridge PREMIUM, light cyan (světle azurová) – kompatibilní cartridge pro HP 363 (C8774EE)

Skladem > 10 ks Světle azurová10ml 4,50 Kč / ml TonerPartner
77 Kč 45 Kč
37 Kč bez DPH
Nejnižší cena za posledních 30 dnů: 43 Kč
Pro které tiskárny je produkt vhodný?
- 42%

TonerPartner Cartridge PREMIUM, light magenta (světle purpurová) – kompatibilní cartridge pro HP 363 (C8775EE)

Skladem > 10 ks Světle purpurová10ml 4,50 Kč / ml TonerPartner
77 Kč 45 Kč
37 Kč bez DPH
Nejnižší cena za posledních 30 dnů: 43 Kč
Pro které tiskárny je produkt vhodný?

Pokročilé filtrování

Barva 0
Barva
Cena náplně 0
Cena náplně
45 Kč
320 Kč

Recenze tiskárny

HP PHOTOSMART C5140 je všestranná tiskárna ideální pro domácnosti a malé kanceláře. Jedná se o skvělou volbu pro ty, kteří hledají spolehlivé zařízení schopné tisknout vysokou kvalitu fotografií a dokumentů. Mezi hlavní výhody patří snadné použití a možnost připojení k různým zařízením. Tiskárna je také cenově dostupná, což ji činí dobrým řešením pro uživatele s omezeným rozpočtem.

Barvy do tiskárny

Nabízíme širokou škálu kompatibilních tonerů TonerPartner Cartridge PREMIUM, které jsou plně kompatibilní s tiskárnou HP PHOTOSMART C5140. Naše tonery poskytují vynikající kvalitu tisku a jsou dostupné v následujících barvách:

  • Černá (C8719EE) - 30ml
  • Azurová (C8771EE) - 10ml
  • Purpurová (C8772EE) - 10ml
  • Žlutá (C8773EE) - 10ml

Tyto tonery jsou ideální volbou pro uživatele hledající vysokou kvalitu tisku za přijatelnou cenu. Díky široké paletě barev můžete tisknout živé a barevně přesné dokumenty i fotografie.

Tyto náplně jsou vhodné i do dalších tiskáren

Barvy do tiskárny na této stránce jsou vhodné i pro následující tiskárny:

HP DESIGNJET 4000
HP DESIGNJET 4500
HP PHOTOSMART 3100 SERIES
HP PHOTOSMART 3108
HP PHOTOSMART 3110 SERIES
HP PHOTOSMART 3110
HP PHOTOSMART 3110V
HP PHOTOSMART 3110XI
HP PHOTOSMART 3200 SERIES
HP PHOTOSMART 3200
HP PHOTOSMART 3210
HP PHOTOSMART 3300 SERIES
HP PHOTOSMART 3300
HP PHOTOSMART 3310
HP PHOTOSMART 8200 SERIES
HP PHOTOSMART 8200
HP PHOTOSMART 8250
HP PHOTOSMART 8253
HP PHOTOSMART 8520
HP PHOTOSMART C5100 SERIES
HP PHOTOSMART C5100
HP PHOTOSMART C5140
HP PHOTOSMART C5150
HP PHOTOSMART C5170
HP PHOTOSMART C5175
HP PHOTOSMART C5180
HP PHOTOSMART C5185
HP PHOTOSMART C5190
HP PHOTOSMART C5194
HP PHOTOSMART C6100 SERIES
HP PHOTOSMART C6100
HP PHOTOSMART C6150
HP PHOTOSMART C6160
HP PHOTOSMART C6170
HP PHOTOSMART C6175
HP PHOTOSMART C6180
HP PHOTOSMART C6185
HP PHOTOSMART C6190
HP PHOTOSMART C6200 SERIES
HP PHOTOSMART C6200
HP PHOTOSMART C6240
HP PHOTOSMART C6250
HP PHOTOSMART C6270
HP PHOTOSMART C6280
HP PHOTOSMART C6283
HP PHOTOSMART C6285
HP PHOTOSMART C6288
HP PHOTOSMART C7100 SERIES
HP PHOTOSMART C7100
HP PHOTOSMART C7150
HP PHOTOSMART C7170
HP PHOTOSMART C7180
HP PHOTOSMART C7188
HP PHOTOSMART C7190
HP PHOTOSMART C7200 SERIES
HP PHOTOSMART C7200
HP PHOTOSMART C7250
HP PHOTOSMART C7275
HP PHOTOSMART C7280
HP PHOTOSMART C7283
HP PHOTOSMART C7288
HP PHOTOSMART C8100 SERIES
HP PHOTOSMART C8100
HP PHOTOSMART C8180
HP PHOTOSMART C8183
HP PHOTOSMART C8188
HP PHOTOSMART D6100 SERIES
HP PHOTOSMART D6160
HP PHOTOSMART D7100 SERIES
HP PHOTOSMART D7145
HP PHOTOSMART D7155
HP PHOTOSMART D7160
HP PHOTOSMART D7163
HP PHOTOSMART D7168
HP PHOTOSMART D7180
HP PHOTOSMART D7200 SERIES
HP PHOTOSMART D7260
HP PHOTOSMART D7263
HP PHOTOSMART D7280
HP PHOTOSMART D7300 SERIES
HP PHOTOSMART D7345
HP PHOTOSMART D7355
HP PHOTOSMART D7360
HP PHOTOSMART D7363
HP PHOTOSMART D7400 SERIES
HP PHOTOSMART D7460

Návod na výměnu náplně v tiskárně HP PHOTOSMART C5140

1. Otevřete kryt skeneru tím, že zvednete horní část tiskárny.

2. Počkejte, až se tiskárna zastaví a poté vytáhněte starou kazetu ven.

3. Vyjměte novou kazetu z obalu a odstraňte ochrannou fólii.

4. Vložte novou kazetu do tiskárny a pevně ji zatlačte, dokud nezapadne na své místo.

5. Zavřete kryt skeneru a počkejte, až se tiskárna inicializuje novou kazetu.

Mám si vybrat originální nebo kompatibilní náplň do tiskárny?

Pokud hledáte kvalitní náplně na běžný tisk v domácnosti nebo v kanceláři, doporučujeme Vám koupit tonery a cartridge naší vlastní prémiové značky TonerPartner PREMIUM. Na tyto náplně Vám poskytujeme záruku proti poškození tiskárny a doživotní záruku na mechanické části náplně. Navíc, pokud Vaše tiskárna náplň TonerPartner PREMIUM nepřijme, můžete nám ji vrátit a my Vám vrátíme peníze.

V případě, že chcete tisknout fotky nebo reprezentační materiály ve vysoké kvalitě, doporučujeme Vám zakoupit originální barvy do tiskárny.

Pro tuto tiskárnu máme v nabídce 6 kompatibilních náplní a 0 originálních náplní.

S náplněmi TonerPartner PREMIUM můžete ušetřit až 80% nákladů. Pro tiskárnu HP PHOTOSMART C5140 máme v nabídce tyto prémiové náplně: TonerPartner Cartridge PREMIUM, cyan (azurová) – kompatibilní cartridge pro HP 363 (C8771EE), TonerPartner Cartridge PREMIUM, light cyan (světle azurová) – kompatibilní cartridge pro HP 363 (C8774EE), TonerPartner Cartridge PREMIUM, light magenta (světle purpurová) – kompatibilní cartridge pro HP 363 (C8775EE), TonerPartner Cartridge PREMIUM, magenta (purpurová) – kompatibilní cartridge pro HP 363 (C8772EE), TonerPartner Cartridge PREMIUM, yellow (žlutá) – kompatibilní cartridge pro HP 363 (C8773EE), MultiPack TonerPartner Cartridge PREMIUM, black + color (černá + barevná) – kompatibilní cartridge pro HP 363 (Q7966EE)

Hledám levné náplně pro tiskárnu HP PHOTOSMART C5140

Pro Vaši tiskárnu HP PHOTOSMART C5140 nabízíme nejlevnější barevné náplně TonerPartner Cartridge PREMIUM, cyan (azurová) – kompatibilní cartridge pro HP 363 (C8771EE), TonerPartner Cartridge PREMIUM, light cyan (světle azurová) – kompatibilní cartridge pro HP 363 (C8774EE), TonerPartner Cartridge PREMIUM, light magenta (světle purpurová) – kompatibilní cartridge pro HP 363 (C8775EE), TonerPartner Cartridge PREMIUM, magenta (purpurová) – kompatibilní cartridge pro HP 363 (C8772EE), TonerPartner Cartridge PREMIUM, yellow (žlutá) – kompatibilní cartridge pro HP 363 (C8773EE).

Články na našem blogu o značce HP

K značce HP jsme na našem blogu napsali několik článků:

Rádi Vám poradíme - jsme tu pro Vás

Nevíte jak si vybrat nejvhodnější náplň a potřebujete poradit? Napište nám přes chat (zelené tlačítko vpravo dole "Máte otázku?") a rádi Vám pomůžeme :)

Výdejní místa. Až 38380 odběrných míst.
Široký výběr. Nabízíme více než 45000 produktů.
U nás máte čas. Zboží můžete vrátit do 30 dnů.
Odměníme Vás. Za každý nákup získáte věrnostní body.