Tiskárny a skenery

Vyberte si z naší nabídky více než 330 modelů klasických jednoúčelových tiskáren, skenerů a multifunkčních zařízení od renomovaných výrobců jako jsou HP, Canon, Brother, Epson, OKI, Konica Minolta, Xerox, a další. Naším cílem je nabídnout vám vše pro domácí, kancelářský i profesionální tisk na jednom místě.

Sháníte cenově dostupnou multifunkci do domácnosti, profesionální tiskárnu na tisk fotografií, nebo jste otrávení z ručního zakládání dokumentů do skeneru a hledáte rychlý skener s automatickým podavačem dokumentů? Pak jste tu správně, stačí si vybrat.

Tiskárna je jen začátek. Rádi vás budeme pravidelně zásobovat tonery a cartridgemi, kdykoliv budete potřebovat. Prodáváme originální tonery pro všechny tiskárny z naší nabídky. Jsme specialisté na levný tisk. Používáním našich kompatibilních tonerů TonerPartner ušetříte i více než třetinu nákladů na tisk.

Rádi se staneme i vašimi partnery v oblasti domácího, kancelářského i profesionálního tisku. Pokud si nevíte rady s výběrem, naši odborníci vám rádi poradí – stačí se ozvat.